Рішення №330454

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

02.01.07 р.                               № 9/1-63                                                                                                                                                                 

Господарський суд Донецької області у складі судді Марченко О.А., безвиходу в судове засідання, розглянув матеріали

за позовом ОАО „Харківський завод тракторних двигунів”, м.Харків

до відповідача ООО „Виробнича компанія „Машинобудівельник”, м.Донецьк

про розірвання договору з поверненням всього придбаногоПозивач, ОАО „Харківський завод тракторних двигунів”, м.Харків звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, ООО „Виробнича компанія „Машинобудівельник”, м.Донецьк про розірвання договору з поверненням всього придбаного.


Розглянувши матеріали позовної заяви та додані до неї документи, судом встановлено наступне:


За приписом п.2 ст.54 Господарського процесуального кодексу України у позовній заяві повинно бути визначено найменування або ім’я сторін, їх місцезнаходження, ідентифікаційні коди суб’єкта господарської діяльності за їх наявності або індивідуальні ідентифікаційні номери за їх наявності.

Згідно ч.1 ст.90 Цивільного кодексу України юридична особа повинна мати своє найменування, яке містить інформацію про її організаційно-правову форму. Найменування установи має містити інформацію про характер її діяльності. Юридична особа може мати крім повного найменування скорочене найменування.

Однак, відповідно до п.2 ст.63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву та додані до неї документи без розгляду, якщо у позовній заяві не вказано поштових адрес, повного найменування сторін.

Всупереч вимогам Господарського процесуального кодексу України в наданій позовній заяві вказано найменування позивача - ОАО „Харківський завод тракторних двигунів”, м.Харків та відповідача - ООО „Виробнича компанія „Машинобудівельник”, м.Донецьк.

Відсутність повного найменування є порушенням вимог ГПК України, та робить неможливим застосування ст.19 Закону України „Про виконавче провадження”. Такі обставини вимагають повернення позовної заяви без розгляду.


Враховуючи викладене, керуючись п.2 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, суд,-


УХВАЛИВ:


Повернути позовну заяву №01-22/999Л. від 21.12.2006р. та додані до неї документи ОАО „Харківський завод тракторних двигунів”, м.Харків без розгляду.


Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.


Додаток на адресу позивача: позовна заява №01-22/999Л. від 21.12.2006р. з доданими до неї документами всього на 25 аркушах; у тому числі оригінали платіжних доручень №1128 від 04.12.2006р. та №1129 від 04.12.2006р., поштовий конверт.Суддя Марченко О.А.