Рішення №330816


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

"28" грудня 2006 р.                                                             Справа № 6/130


За заявою Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції, м.Ужгород

до Товариства з обмеженою відповідальністю „Піола”, с.Минай, Ужгородський район

про банкрутство,


Суддя Й.Й. Кадар


Представники:

Від ініціюючого кредитора –не викликалися,

Ліквідатор –не викликався,          


Суть спору: заслуховування відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту та ліквідаційного балансу у справі про банкрутство № 6/130 відповідно до положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»,


ВСТАНОВИВ:


Постановою господарського суду Закарпатської області № 6/130 від 18.09.2006р. Товариство з обмеженою відповідальністю „Піола”, с.Минай визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора - Ужгородську міжрайонну державну податкову інспекцію, якого зобов’язано за результатами роботи подати суду відповідний звіт та ліквідаційний баланс, а відомості про хід здійснення ліквідаційної процедури в термін до 18.12.2006р.

          На виконання вищеприведеної постанови ліквідатором письмові відомості про вжиті заходи в ході здійснення ліквідаційної процедури суду не подано.

З огляду на викладене, суд вважає за необхідне призначити заслуховування відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту та ліквідаційного балансу ТзОВ „Піола”, с.Минай у судовому засіданні за участю ліквідатора.          Керуючись ст.ст.5,22-25 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального кодексу України,          

УХВАЛИВ:


1.          Заслуховування відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту та ліквідаційного балансу призначити на 01.02.2007р. на 11 год. 20 хв.


2. Зобов”язати ліквідатора подати суду письмові відомості про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.


3. Явку уповноважених представників кредиторів та ліквідатора у судове засідання визнати обов’язковою.Суддя Й.Й.Кадар