Рішення №333246


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


05.12.06                                                                                 Справа № 7/635


Суддя Калашник Т.Л., розглянувши матеріали за позовом


Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганськсільгаз», м. Луганськ

до Валуйської сільської ради, с. Валуйське Станично-Луганського району

Луганської області


про стягнення 14068 грн. 00 коп.

визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і, керуючись статтями 61, 64-68 Господарського процесуального кодексу України,


у х в а л и в :


1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.


2.Розгляд справи призначити 18.12.06, 12 год. 10 хв.


3.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 326


4.Зобов’язати:

позивача –подати письмові пояснення на відзив відповідача, документальне підтвердження пояснень; оригінали документів, які додані до позовної заяви в копіях, для огляду у засіданні, документи у підтвердження правового статусу; довідку, в засвідчених копіях до справи, оригіналах для огляду; провести звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, за результатами звірення скласти акт, в якому вказати залишок боргу, акт звірення надати у засідання суду.

відповідача –подати відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу, документальне та нормативно-правове обґрунтування заперечень у справі, документи у підтвердження правового статусу; довідку щодо внесення до ЄДРПОУ, в засвідчених копіях до справи, оригіналах для огляду; у разі погашення суми заборгованості подати оригінали відповідних платіжних документів для огляду, копії до справи; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем.

          5. Головному управлінню статистики в Луганській області та державному реєстратору Станично-Луганської райдержадміністрації подати господарському суду довідки відповідно про внесення до ЄДРПОУ та реєстрацію Валуйської сільської ради, с. Валуйське Станично-Луганського району Луганської області, вул.. Радянська, 274, код 04337328.

6. Клопотання заявника про накладення арешту на грошові кошти та майно відповідача відхилити, оскільки відсутні достатньо обгрунтовані підстави вважати, що грошові кошти та майно, які є у відповідача на момент пред”явлення позову до нього, можуть зникнути на момент виконання рішення.

          

          Явка повноважних представників сторін в засідання суду обов’язкова.


Суд звертає увагу сторін у справі, що всі документи, які додаються до матеріалів справи, та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.


Суддя                                                                                          Т.Л. Калашник