Рішення №333284


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


07.12.06                                                                                 Справа № 6/713

Суддя Батюк Г.М., розглянувши матеріали за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об'єднання" в особі Луганської філії , м. Луганськ

до Приватного підприємства «Прогрес –Інвест», м. Свердловськ Луганської області

про стягнення 14 276 грн. 29 коп.

визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і, керуючись статтями 61, 64-68 Господарського процесуального кодексу України,


у х в а л и в :


1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.


2.Розгляд справи призначити на 19.12.06 о 10 год. 50 хв.


3.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 319(суддя Василенко Т.А.).


4.Зобов’язати:


позивача надати: пояснення на відзив відповідача, документальне і нормативне обґрунтування викладених доводів; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в засіданні; документальне підтвердження фактичного постачання електроенергії споживачу /відповідні платіжні вимоги –доручення, відомості, звіти тощо, по всім місяцям, що заявлені у позові/; уточнити у позові заявлений період виникнення боргу; при наявності –докази часткової оплати боргу відповідачем; нормативно та документально обґрунтований уточнений розрахунок суми боргу; за власною ініціативою провести звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, акт звірення надати суду.


5.Зобов’язати:


відповідача надати: відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу; нормативне та документальне обґрунтування викладених доводів; документальне підтвердження фактичного споживання електроенергії споживачу /відповідні платіжні вимоги – доручення, відомості, звіти тощо, по всім місяцям, що заявлені у позові/; оригінал договору № 448 від 11.11.04 для огляду у засіданні; документи у підтвердження правового статусу, копію довідки про включення до ЄДРПОУ, документи у підтвердження обсягів спожитої електроенергії; при наявності заперечень до позову –документальне підтвердження (контррозрахунки заявлених у позові сум); прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем з наданням необхідних документів, скласти акт звірення.


5.Зобов’язати Головне управління статистики у Луганській області подати господарському суду довідку про внесення до ЄДРПОУ - Приватного підприємства «Прогрес –Інвест», м. Свердловськ Луганської області, вул. Артема, 6а, код 21816190.Звертаємо увагу сторін, що всі документи, що додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.


Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнено штраф у сумі до 1700 грн.


          


Явка повноважних представників сторін в засідання суду обов’язкова.


          Суддя                                                                                 Г.М. Батюк

Спеціаліст 1 категорії Т.В. Шкуть