Рішення №333945

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 15 листопада 2006 року                                                                           м.Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

Данчука В.Г., Косенка В.Й., Лященко  Н.П.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим від 19 січня 2005 року та ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 11 травня 2005 року в справі за позовом ОСОБА_1 до громади Святого апостола Андрія Первозванного, ОСОБА_2 про скасування наказу про звільнення та визнання незаконними зборів громади від 10 травня 2004 року; за зустрічним позовом громади Святого апостола Андрія Первозданного до  ОСОБА_1 про визнання недійсними протоколу зборів громади, трудового договору, усунення перешкод у діяльності парафії,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим від 19 січня 2005 року, залишеним без зміни ухвалою Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 11 травня 2005 року, в задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено; зустрічний позов громади Святого апостола Андрія Первозданного задоволено частково.

На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга ОСОБА_1, в якій вона просить їх скасувати, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, а справу направити на новий розгляд до суду першої інстанції.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення може бути лише неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.   

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судом норм матеріального та процесуального права колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Рішення Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим від 19 січня 2005 року та ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 11 травня 2005 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

В.Г.Данчук

В.Й.Косенко

Н.П.Лященко