Рішення №333951

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 16 листопада  2006 року                                                                          м.Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

Барсукової В.М., Лященко  Н.П., Патрюка М.В.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на рішення Сакського міського суду Автономної Республіки Крим від 6 червня 2003 року та ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 17 лютого 2004 року в справі за скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на дії державного виконавця Сакського районного ВДВС,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Сакського міського суду Автономної Республіки Крим від 6 червня 2003 року, залишеним без зміни ухвалою Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 17 лютого 2004 року, у задоволенні скарги відмовлено.

На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, в якій вони просять їх скасувати, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення може бути лише неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.   

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судом норм матеріального та процесуального права колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 відхилити.

Рішення Сакського міського суду Автономної Республіки Крим від 6 червня 2003 року та ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 17 лютого 2004 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

В.М.Барсукова

Н.П.Лященко

М.В.Патрюк