Рішення №333958


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ


13.12.06                                                                                 Справа № 22/93б.

          Суддя Кірпа Т.С., розглянувши матеріали за заявою

кредиторів: - Державної податкової інспекції у Лутугинському районі

          Луганської області;

- Управління Пенсійного фонду України в Лутугинському районі

Луганської області

до боржника - Лутугинського районного комунального підприємства «Будівельне управління №4», м. Лутугине Луганської області

Про порушення провадження у справі про банкрутство


          Визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, та керуючись ст. ст. 2, 41, 38, 61, 64-68, 86 ГПК України та ст. ст. 8, 11, 12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд


у х в а л и в :


          1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.


          2.Справу призначити до розгляду в підготовчому засіданні на 12.01.07., на 12 годин 15 хвилин, засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, у кімнаті № 310, суддя Ковалінас М.Ю.


          3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.


4.Зобов’язати кредиторів –подати оригінали документів, які додані до заяви у копіях –для огляду у засіданні суду; докази вжиття заходів щодо отримання заборгованості у встановленому законодавством порядку; довідку про стан виконання виконавчого провадження за вимогами кредиторів на даний час; відомості про часткове або повне погашення боргу боржником (при наявності); документальне обґрунтування заявленої суми грошових вимог; уточнення щодо банківських установ, обслуговуючих боржника, а також його рахунків на даний час, крім зазначених у заяві; уточнення періоду виникнення боргу з детальним розрахунком суми грошових вимог по заяві за видами заборгованості із зазначенням структури боргу (основний борг, штрафні санкції, пеня тощо); докази перевищення суми основного боргу понад трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати; довідку реєструючого органу за місцем знаходження боржника про приналежність останнього до суб’єктів підприємницької діяльності та довідку Облстатуправління про включення та знаходження його у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України на даний час; оригінал Статуту боржника та змін до нього –для огляду у засіданні, їх належним чином завірені копії –до справи; представити суду відомості про те, чи є боржник об’єктом права комунальної власності та чи приймалося на пленарному засіданні відповідної ради органів місцевого самоврядування рішення щодо мораторію на застосування Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до нього.


5.Зобов’язати боржника –подати до дати проведення підготовчого засідання відзив на об’єднану заяву кредиторів відповідно до вимог п. 3 ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та докази надіслання його копії кредиторам; подати належним чином оформлені документи, які підтверджують його фінансовий та майновий стан на даний час, в тому числі відомості про основні засоби, їх вартість, місце знаходження; оригінали установчих документів –для огляду у засіданні суду, їх належним чином завірені копії –до справи; відомості щодо наявності та розміру частки держави у Статутному фонді підприємства-боржника; докази часткового або повного погашення боргу перед кредиторами (при наявності); відомості про те, чи є боржник об’єктом права комунальної власності та чи приймалося на пленарному засіданні відповідної ради органів місцевого самоврядування рішення щодо мораторію на застосування Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до нього.

6.Головному управлінню статистики у Луганській області - подати до суду на день розгляду справи відомості про включення боржника –Лутугинського районного комунального підприємства «Будівельне управління №4», м. Лутугине Луганської області, вул. Дружби, 20а, ідент. код 20183669, до Єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України.


          7.Луганському обласному відділу з питань банкрутства на день проведення підготовчого засідання надати суду кандидатуру арбітражного керуючого - розпорядника майна боржника, з урахуванням вимог ст. 3-1, п. 5 ст. 13 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


8.Державному реєстратору Лутугинської районної державної адміністрації Луганської області, - подати до суду на день розгляду справи інформацію про приналежність боржника –Лутугинського районного комунального підприємства «Будівельне управління №4», м. Лутугине Луганської області, вул. Дружби, 20а, ідент. код 20183669, до суб'єктів підприємницької діяльності та знаходження його на цей час у Єдиному державному реєстрі (Реєстрі суб'єктів підприємницької діяльності).


9.Лутугинській районній державній адміністрації Луганської області, - подати до суду на день розгляду справи відомості чи приймалося на пленарному засіданні Ради рішення щодо мораторію на застосування Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до боржника - Лутугинського районного комунального підприємства «Будівельне управління №4», м. Лутугине Луганської області, вул. Дружби, 20а, ідент. код 20183669, та чи скасовано воно на даний час; належним чином завірені копії цих рішень –до справи (при наявності).


10.Відділенню №2 ВАТ АБ «Укргазбанк», - подати до суду на день розгляду справи відомості про фінансовий стан боржника на даний час, довідку про рух та із зазначенням відомостей про залишок коштів на рахунку боржника, станом на час розгляду справи, за період з 13.12.05. по 13.12.06.


11.Дану ухвалу надіслати:

-          кредиторам;

-          боржнику;

-          Головному управлінню статистики у Луганській області;

-          ДВС у Лутугинському районі Луганської області;

-          Державному реєстратору Лутугинській районній державній адміністрації Луганської області;

-          Лутугинській районній державній адміністрації Луганської області;

-          Відділенню №2 ВАТ АБ «Укргазбанк»;

-          Луганському обласному відділу з питань банкрутства.


Суддя                                                                                Т.С. Кірпа

Помічник судді                                                                      І.В. Кувічка