Рішення №333984


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


15.12.06                                                                                 Справа № 16/704пн

Суддя Пономаренко Є.Ю., розглянувши матеріали за позовом Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську, м. Луганськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ВК" Нео-пласт", м. Луганськ

про припинення юридичної особи,


визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і, керуючись статтями 61,64- 68 Господарського процесуального кодексу України,


У Х В А Л И В:


1. Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.


2. Розгляд справи призначити на 22.12.2006 об 15 годин 35 хвилин.


3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 307/суддя Шеліхіна Р.М./.

4.Зобов’язати Позивача: надати заперечення на відзив відповідача, документальні та нормативні підтвердження викладених в запереченні доводів; надати оригінали документів, доданих до позову у копіях - для огляду в засіданні; надати документальне підтвердження реєстрації відповідача, рішення про державну реєстрацію відповідача; надати висновок щодо неподання звітності відповідачем на день розгляду справи; надати документальні підтвердження знаходження відповідача у міському реєстрі суб’єктів підприємництва на день розгляду справи.

5. Зобов’язати Відповідача: надати суду письмовий відзив на позовну заяву, докази його надіслання позивачу, документальні підтвердження викладених у відзиві доводів та дати останнього подання податкових декларацій згідно з законодавством; подати докази повноважень як юридичної особи (Статут, копію – до справи, копію довідки про включення до ЄДРПОУ).


6. Головному управлінню статистики у Луганській області - надати довідку про внесення відповідача – Товариства з обмеженою відповідальністю "ВК" Нео-пласт", м. Луганськ, вул. Звейника, 145, (ід.код. 33241901) до ЄДРПОУ.


Явка представників сторін обов‘язкова.Суддя                                                            Є.Ю. Пономаренко

Помічник І.Б. Демидова