Рішення №334014


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


18.12.06                                                                                 Справа № 13/555

Суддя Яресько Б.В., розглянувши матеріали справи за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Пері Україна», м. Київ

до малого приватного підприємства «УкрБудПроект», м. Луганськ

про стягнення 111146 грн. 87 коп.


визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і, керуючись статтями 61, 64- 68 Господарського процесуального кодексу України,


У Х В А Л И В:


1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.

2.Розгляд справи призначити на 09.01.2007 на 12 годин 30 хвилин.

3.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 304.


4. Зобов’язати позивача –надати заперечення на відзив відповідача, оригінали документів, що надані у копіях –для огляду у суді, документальні підтвердження та нормативне обґрунтування заявлених вимог; надати розрахунок заявленої до стягнення суми заборгованості; здійснити звірення розрахунків з відповідачем на день слухання, акт звірення подати до суду; подати документальне підтвердження сплати заборгованості повністю або частково (якщо таке мало місце).

5. Зобов’язати відповідача - надати відзив на позов з доказами надіслання позивачу, докази викладених в відзиві доводів; надати оригінал договору оренди № 541 оперативної оренди обладнання від 22.06.2004 з додатковими угодами та актами приймання-передачі –для огляду в суді; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем; подати документальне підтвердження сплати заборгованості повністю або частково (якщо таке мало місце); подати оригінал статуту (завірену копію або витяг до матеріалів справи); довідку облстату про внесення до Держреєстру підприємств і організацій України (копію до справи).

6. Головному управлінню статистики у Луганській області: на день слухання справи подати довідку про внесення до ЄДРПОУ відповідача - малого приватного підприємства «УкрБудПроект», м. Луганськ, в. Цимлянське, 5, (код 31996003).


          Явка представників сторін обов‘язкова.


Суддя                                                                                          Б.В. Яресько


Помічник судді                                                                      Н.П.Хомченко