Рішення №334026


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


19.12.06                                                                                 Справа № 6/746пн-ад.

Суддя господарського суду Луганської області Василенко Т.А., розглянувши матеріали справи № 6/746пн-ад за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю «Лугспецпоставка», м. Луганськ

до Державної виконавчої служби у м. Ровеньки

про визнання незаконними дій


ВСТАНОВИВ:


Суть спору: позивач звернувся до суду з вимогами визнати незаконними дії державної виконавчої служби у м. Ровеньки відносно зупинення виконавчого провадження та скоротити строк зупинення виконавчого провадження.


Керуючись статтею 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:


1.Відкрити провадження у адміністративній справі.

2.Попереднє судове засідання відбудеться 25.12.06. у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а о 10 год. 50 хв. в каб. № 319.

3.Зобов’язати позивача документально обґрунтувати вимоги щодо відновлення строків звернення до господарського суду відповідно ст. 181 КАС України; надати: письмові пояснення на відзив відповідача, документальне та нормативне підтвердження пояснень; довідку про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, повноваження юридичної особи (оригінал Статуту для огляду, копію до справи).

4.Зобов’язати відповідача надати: відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу та до суду; документальне і нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів; оригінал постанови, що оскаржується; документи, на підставі яких винесена оскаржувана постанова; відповідну заяву про відкриття виконавчого провадження та інші документи виконавчого провадження –в оригіналах для огляду в засіданні, належно засвідчені копії - до справи; документально підтвердити дату направлення позивачеві оскаржуваної постанови; враховуючи вимоги <a href="http://search.ligazakon.ua/l_doc2.n