Рішення №334053


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


20.12.06                                                                                 Справа № 4/619

Суддя Батюк Г.М., розглянувши матеріали за позовом

Товариство з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об’єднання” в особі Луганської філії, м. Луганськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю « Продснаб », м. Олександрівськ,

м. Луганськ

про стягнення 3447 грн. 75 коп.

визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і, керуючись статтями 61, 64-68 Господарського процесуального кодексу України,

у х в а л и в :

1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.

2.Розгляд справи призначити на 09.01.07 на 11 год. 15 хв.

3.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 317.

4.Зобов’язати позивача надати: пояснення на відзив відповідача, документальне і нормативне обґрунтування викладених доводів; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в засіданні; документальне підтвердження фактичного постачання електроенергії споживачу /відповідні платіжні вимоги –доручення, відомості, звіти тощо, по всім місяцям, що заявлені у позові/; при наявності –докази часткової оплати боргу відповідачем; нормативно та документально обґрунтований розрахунок суми позову; за власною ініціативою провести звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, акт звірення надати суду.

5.Зобов’язати відповідача надати: відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу; нормативне та документальне обгрунтування викладених доводів; документальне підтвердження фактичного споживання електроенергії споживачу /відповідні платіжні вимоги – доручення, відомості, звіти тощо, по всім місяцям, що заявлені у позові/; копію довідки статуправління щодо включення до ЄДРПОУ на час розгляду справи; докази наявності повноважень юридичної особи (витяг із Статуту); документи підтверджуючі обсяг спожитої електроенергії; при наявності заперечень до позову –документальне підтвердження (контррозрахунок); прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем з наданням необхідних документів, скласти акт звірення.

6.Головному управлінню статистики в Луганській області у строк до 05.01.07 надати господарському суду довідку про внесення до ЄДРПОУ - Товариства з обмеженою відповідальністю «Продснаб », вул.. Лугова, 11, м. Олександрівськ, м. Луганськ, код 32006836.

Звертаємо увагу сторін, що всі документи, що додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.

Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнено штраф у сумі до 1700 грн.
           Участь компетентних представників сторін обов’язкова.Суддя                                                                                  Г.М. Батюк

Пом. судді Ю.А. Зайцева