Рішення №334059


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


20.12.06                                                                                 Справа № 6/750пн

Суддя Василенко Т.А., розглянувши матеріали за позовом

Стахановської об’єднаної державної податкової інспекції, м.Стаханов

Луганської області

до Громадського органу самоорганізації населення частини міста Стаханова «Громада Промінь», м. Стаханов Луганської області

про припинення юридичної особи

визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.


Відповідно до ст. ст. 38, 65 ГПК України, суд вважає необхідним витребувати від Управління державної реєстрації та міського реєстру Стахановської міської ради, відомості щодо реєстрації Громадського органу самоорганізації населення частини міста Стаханова «Громада Промінь»та знаходження цього підприємства в міському реєстрі , письмові пояснення щодо скасування державної реєстрації (або припинення підприємницької діяльності) за рішенням суду чи за власним бажанням.


Керуючись статтями 38, 61, 64-68 Господарського процесуального кодексу України, суддя


у х в а л и в:


1.Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.


2.Розгляд справи призначити на 12.01.07 о 10 год. 15 хв.


3.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 319.


4.Зобов’язати позивача –надати письмові пояснення на відзив відповідача, документальне підтвердження пояснень, оригінали документів, які додані до позовної заяви в копіях - для огляду в засіданні, висновок щодо неподання звітності відповідачем на день розгляду справи, довідку про включення відповідача до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України на день розгляду справи.


5.Зобов’язати відповідача –надати відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу, документальне підтвердження викладених у відзиві доводів, документальне підтвердження дати останнього подання податкових декларацій та документів фінансової звітності згідно з законодавством.


6.Зобов’язати Управління державної реєстрації та міського реєстру Стахановської міської ради –надати відомості про знаходження юридичної особи –Громадського органу самоорганізації населення частини міста Стаханова «Громада Промінь», вул. Інтернаціональна, 24, код 25938842 в міському реєстрі суб’єктів підприємництва, письмові пояснення щодо скасування державної реєстрації (або припинення юридичної особи).


Звертаємо увагу сторін, що всі документи, що додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.


          Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнено штраф у сумі до 1700 грн.Участь компетентних представників сторін обов’язкова.Суддя                                                                                Т.А.Василенко

Спеціаліст 1 категорії Т.В. Шкуть