Рішення №335207

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

"12" грудня 2006 р.

Справа № 14/301/06


Кредитор(и): 1) Вознесенська об’єднана Державна податкова інспекція, Миколаївська область, м. Вознесенськ, пров. Братів Іпатових, 6;

2) Вознесенський міськрайонний центр зайнятості, Миколаївська область,

м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 97;

3) Вознесенська міжрайонна виконавча дирекція Миколаївського обласного

відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,

Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 54/2;

4) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних

випадків на виробництві та професійних захворювань України в

Вознесенському районі, Миколаївська область, м. Вознесенськ,

вул. Кірова, 5/2;

5) Управління Пенсійного фонду України в Вознесенському районі,

Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кірова, 23-а;

6) Філія “Відділення “Проінветбанку” в м. Вознесенськ Миколаївської області”,

Миколаївська область ,м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 8

Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю “Сузір”я Вознесенське”,

Миколаївська область, Вознесенський район, с. Вознесенське.

Ліквідатор: Попов А.Д., м. Миколаїв, вул. Мала Морська, буд.108, офіс. № 503

Миколаївське обласне відділення з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156Суддя Цвєткова П.В.

Представники:

Від 5-го кредитора: Роїк В.М., дов. №1/07/05 від 21.09.06 р.;

Присутній ліквідатор Попов А.Д.

Суть спору: Про припинення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Сузір”я Вознесенське”, Миколаївська область, Вознесенський район, с. Вознесенське.


На виконання Постанови суду від 25 вересня 2006 р. за результатами проведення ліквідаційної процедури відповідно до ст. 32 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю “Сузір”я Вознесенське”, Миколаївська область, Вознесенський район, с. Вознесенське, Поповим А.Д. було надано звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підприємства-банкрута.

Розглянувши наданий ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та матеріали справи, суд -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду від 7 вересня 2006 р. за заявою Вознесенської об’єднаної Державної податкової інспекції порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Сузір”я Вознесенське”, Миколаївська область, Вознесенський район, с. Вознесенське, за ознаками ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою господарського суду від 25 вересня 2006 р. боржника визнано банкрутом за ознаками визначеними ст. 52 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, відкрита ліквідаційна процедура, визнанні грошові вимоги ініціюючого кредитора – Вознесенської ОДПІ, у сумі 13300 грн. 82 коп. та призначено ліквідатором Арбітражного керуючого Попова Андрія Дмитровича (ліцензія АБ №271655 від 23.01.2006 р.).

Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та надав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс.

В результаті проведення ліквідаційної процедури ліквідатором було надіслано запити про наявність кредиторських вимог до:

-          Вознесенського міськрайонного центру зайнятості, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 3854 грн. 07 коп.;

-          Вознесенської міжрайонної виконавчої дирекції Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 95 грн. 39 коп.;

-          Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Вознесенському районі, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 177 грн. 74 коп.;

-          Управління Пенсійного фонду України в Вознесенському районі, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 7700 грн. 21 коп.;

Крім того, про кредиторські вимоги до боржника у сумі 46600 грн. заявив Філія “Відділення “Проінвестбанку” в м. Вознесенськ Миколаївської області”.

Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс станом на 8 грудня 2006 р. свідчать про відсутність у банкрута основних та оборотних засобів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відродити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь-яке майно, що підтверджується довідкою Вознесенської РЕГ 5-го МРВ ВДАІ УМВС України в Миколаївській області №745 від 18.09.06 р. про відсутність за Товариством з обмеженою відповідальністю “Сузір”я Вознесенське”, зареєстрованих транспортних засобів, довідкою КП Вознесенського МБТІ від 11.12.06 р. №2615 про відсутність у банкрута нерухомого майна та довідкою від 20.10.06 р. Інспекції держтехнагляду по Вознесенському району про відсутність за банкрутом зареєстрованої техніки.

Боржник має відкритий розрахунковий рахунок №26003301152033 у Філія “Відділення “Проінвестбанку” в м. Вознесенськ Миколаївської області”, який на даний час не закрито через відсутність коштів. Ліквідатор заявив суду усне клопотання зобов’язати установу банку закрити розрахунковий рахунок боржника.

          Відповідно до постанови суду від 25 вересня 2006 р. ліквідатор надав суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Розглянутий судом ліквідбаланс станом на 08.12.06 р. та пояснення до нього свідчать про відсутність активів та грошових коштів.

Основні та оборотні засоби для ведення господарської діяльності у банкрута відсутні. Таким чином, у боржника відсутня будь-яка можливість відновити платоспроможність.

За юридичною адресою підприємство діяльність не здійснює, що підтверджується Актом №15-324/63 від 25.07.06 р. перевірки обстеження юридичної адреси проведеної інспекторами Вознесенської ОДПІ.

Витрати по держмиту неможливо віднести за рахунок банкрута через відсутність коштів. Ініціюючий кредитор від сплати держмита звільнений.

Ліквідатором були скликані загальні збори кредиторів, які Протоколом №1 прийняли рішення про ліквідації підприємства-банкрута.

Ліквідатор виконав вимоги, передбачені ст.ст. 32,52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 80, 86 ГПК України, - суд,


УХВАЛИВ:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю “Сузір”я Вознесенське”, Миколаївська область, Вознесенський район, с. Вознесенське (код ЄДРПОУ 30697524) станом на 8 грудня 2006 р.

2.          Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю “Сузір”я Вознесенське”, Миколаївська область, Вознесенський район, с. Вознесенське, зареєстроване Вознесенською районною державною адміністрацією, свідоцтво про державну реєстрацію №462 від 13.01.2000 р.

3.          Зобов’язати ліквідатора здійснити заходи по знищенню печатки підприємства-банкрута. Докази знищення надати суду.

4.          Зобов’язати:

-          установу банка Філія “Відділення “Проінвестбанку” в м. Вознесенськ Миколаївської області” (МФО 326289) закрити розрахунковий рахунок банкрута №26003301152033, докази закриття надати до суду;

5.          Провадження у справі припинити.

6.          Зобов’язати ліквідатора примірники ліквідбалансу банкрута надіслати на адресу Вознесенської районної державної адміністрації та Головному управлінню статистики в Миколаївській області.

7.          Зобов’язати ліквідатора повідомити Державного реєстратора про завершення ліквідаційної процедури.

8.          Дану ухвалу надіслати: для виконання: проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, згідно ч. 5 ст. 39 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, ч. 2 ст. 32 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом”, ст. ст. 19, 20 ЗУ “Про господарські товариства” державному реєстратору Вознесенської районної державної адміністрації та Миколаївському обласному управлінню держстатистики; установі банку Філії “Відділення “Проінвестбанку” в м. Вознесенськ Миколаївської області” (МФО 326289)

до відома: кредиторам, ліквідатору.Суддя

П.В.Цвєткова