Рішення №335435

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"18" грудня 2006 р.

Справа № 16/541/06

м. Миколаїв

за позовом: Державної податкової інспекції у Центральному районі міста Миколаєва, 54030, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24

до відповідача: Приватного підприємства фірма „Оган”, 54001, м. Миколаїв, вул. К. Лібнехта, 10, кв. 6

про припинення юридичної особи


Суддя                                                                                                     Фролов В.Д.

Секретар                                                                                                    Козлов В.В.


Представники:

Від позивача: Васильчиков І.В., довіреність № 20106/9/10-00 від 03.10.06 р.;

Від відповідача: не з’явився.

Суть спору: припинення юридичної особи.


Відповідач свого представника у судове засідання не направив, хоча був повідомлений про час і місце проведення судового засідання належним чином.

Відповідач заперечень проти позову не надав.

Відповідно до ч. 2 ст. 128 КАС України, неповідомлення стороною про причини неприбуття у судове засідання не є перешкодою для розгляду справи

Розглянувши матеріали справи, господарський суд –


встановив:


На підставі ст. 11 Закону України “Про державну податкову службу” позивач звернувся до господарського суду з позовом про припинення юридичної особи відповідача, оскільки останній не звітує до ДПІ з моменту реєстрації.

Приватне підприємство фірма „Оган” зареєстроване рішенням Виконкому Миколаївської міської Ради № 7231 від 22.06.1994 року за адресою м. Миколаїв, вул. Карла Лібкнехта, 10, кв. 6

Акт перевірки дотримання податкового законодавства відповідачем, складений посадовими особами ДПІ 08.11.06 року, свідчить, що відповідач не звітував до ДПІ з моменту реєстрації.

Згідно з п. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” неподання суб’єктом підприємницької діяльності протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для винесення судового рішення щодо припинення юридичної особи.


Керуючись ст.ст. 94, 128, 161-163 КАС України, господарський судП О С Т А Н О В И В :


1.          Позов задовольнити повністю.

2.          Припинити юридичну особу Приватне підприємство фірму „Оган” код ЄДРПОУ 20880776, зареєстроване рішенням Виконкому Миколаївської міської Ради № 7231 від 22.06.1994 року.

3.          Постанову для виконання вимог ч. 15 ст. 58 ГК України, ч.8 ст. 22, ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” надіслати Державному реєстратору Миколаївського міськвиконкому, якого зобов’язати повідомити суд про виконання судового рішення у строк, передбачений ч.7 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.


Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.


Суддя

В.Д.Фролов