Рішення №336829

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

26.12.06

          Справа №17/759-06.


Суддя Коваленко О.В., розглянувши матеріали (вх. № 11756)

за позовом: товариства з обмеженою відповідальністю «Житлово-експлуатаційне управління № 2», м. Шостка

до відповідача: управління житлово-комунального господарства Шосткінської міської ради, м. Шостка

про зобов’язання вчинити певні дії

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.


Крім того, позивач в своїй позовній заяві просить суд вжити заходи по забезпеченню позову. В обґрунтування поданої заяви позивач зазначив, що відповідач звернувся до позивача з пропозицією про дострокове розірвання договору. ТОВ «Житлово-експлуатауійне управління №2» надіслало у відповідь свої заперечення. Від управління житлово-комунального господарства Шосткінської міської ради відповіді не надійшло, хоча в газеті було розміщено оголошення про проведення конкурсу на право виконання робіт з утримання житлових будинків та при будинкових територій. Своїм рішеням про дострокове розірвання договору відповідач порушує права позивача на законне ведення господарської діяльності, виконання своїх договірних зобов’язань, а також грубо порушуються трудові права працівників.

Розглянувши зазначену заяву позивача, суд дійшов висновку, що невжиття заходів щодо забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Керуючись ст. ст. 64, 65, 66, 67 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:

1.          Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2.          Справу призначити до розгляду в засіданні на 18.01.2007 року

о 10 год. 50 хв.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Шевченка, 18/1.каб № 303, 3-й поверх.

3.          Зобов’язати позивача подати суду оригінали документів на які він посилається у позовній заяві для огляду у судовому засіданні, довідку про включення до єдиного державного реєстру підприємств, організацій України.

4.          Зобов’язати відповідача подати письмовий відзив на позовну заяву з правовим обґрунтуванням своєї позиції по справі, довідку про включення до єдиного державного реєстру підприємств, організацій України.

5.          Заборонити управлінню житлово-комунального господарства Шосткінської міської ради (вул. Леніна, 8, м. Шостка, 41100, код ЄДПОУ 22982512) а також будь-яким іншим особам приймати рішення, вчиняти дії щодо проведення конкурсу на право виконання робіт з утримання житлових будинків та при будинкових територій, які розташовані по вул. Короленка, Привокзальна, Робоча, Марата, Леніна, Радянська, Енгельса, 9-го Січня, Баумана, Миру, Онупрієнко, пров. Марата, пров. Короленка,

6.          Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.

7.          Попередити сторони, що у випадку не прибуття сторін у судове засідання та не подання витребуваних господарським судом документів, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами (ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).

8.          Витребувані судом документи подати до суду не пізніше 15.12.2007 року.


СУДДЯ                                                                О.В. КОВАЛЕНКО


Примітка: Звернути увагу сторін на те, що суд має право стягнути в доход державного бюджету штраф у розмірі до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за не надіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст. 83 ГПК України).