Рішення №336895

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

25.12.06

          Справа №5/819-06.


Суддя Гудим В.Д. розглянувши матеріали за позовом прокурора Тростянецького району в інтересах держави в особі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Охтирка, м. Охтирка Сумської області


до відповідача – дочірнього підприємства Тростянецький ДОК товариства з обмеженою відповідальністю "Сумиенерготранс", м. Тростянець Сумської області

про стягнення 6406 грн. 02 коп., визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.


Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1.          Порушити справу і прийняти позов до розгляду.


2.          Справу призначити до розгляду в засіданні на 22 січня 2007 року о 10 год. 15 хв.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Сумської області, м. Суми, пр. Шевченка, 18/1, каб. 120, поверх 1.


3.          Зобов’язати прокурора та позивача подати матеріали в обґрунтування позовних вимог, зокрема обгрунтований розрахунок суми позову та матеріали, що його підтверджують; інші матеріали в обгрунтування позовних вимог; подати довідкові матеріали із зазначенням юридичної адреси та банківських реквізитів відповідача ( № рахунку, назва банку, МФО, код ЗКПО ); довідку про державну реєстрацію відповідача.


4.          Зобов’язати відповідача подати обґрунтований відзив на позовну заяву; контррозрахунок та матеріали, що його підтверджують; подати докази своєчасної та повної сплати страхових внесків; інші матеріали в обгрунтування своєї позиції по справі.


5.          Зобов’язати сторони подати установчі документи; довідки про державну реєстрацію та довідкові матеріали із зазначенням своїх банківських реквізитів ( № рахунку, назва банку, МФО, код ЗКПО ).


6.          Явку представників сторін та прокурора з витребуваними матеріалами визнати обов’язковою. В разі неявки представників сторін в судове засідання та не подання витребуваних матеріалів справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.

Суддя                                                                                          В.Д.Гудим