Рішення №336912

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

26.12.06

          Справа №3/795-06.


Суддя Левченко П.І., розглянувши матеріали


за позовом          Відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного і енергетичного насособудування» (ВАТ «ВНДІАЕН», м. Суми, вул. 2-га Залізнична, 2)


до відповідача           Закритого акціонерного товариства «Науково-виробниче об’єднання «Гідромаш» (ЗАТ НВО «Гідромаш», м. Суми, вул. Скрябіна, 11)


про поновлення порушених прав

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.


          Керуючись статтями 64, 65, 66, 67 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1.          Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2.          Справу призначити до розгляду в засіданні на 15.01.2007 року об 10 год. 30 хв.

3.          Задовольнити клопотання ВАТ «ВНДІАЕН» про витребування доказів.

4.          Зобов’язати Закрите акціонерне товариство «Науково виробниче об’єднання «Гідромаш» (код 04654431, м.Суми, вул. Скрябіна, 11.) надати суду на протязі п’яти робочих днів з дати отримання цієї ухвали копії усіх матеріалів листування, договорів, контрактів, що стосуються виготовлення, продажу чи пропонування до продажу усіх насосів типу ЦНС (в тому числі електронасосних агрегатів на їх основі) та запчастин до них.

5.          Зобов’язати Закрите акціонерне товариство «Науково виробниче об’єднання «Гідромаш» (код 04654431, м.Суми, вул. Скрябіна, 11.) надати суду на протязі п’яти робочих днів з дати отримання цієї ухвали копії усіх креслень та іншої конструкторської документації, що використовуються під час виготовлення насосів типу ЦНС (в тому числі електронасосних агрегатів на їх основі) та запчастин до них.

6.          Зобов’язати Закрите акціонерне товариство «Науково виробниче об’єднання «Гідромаш» (код 04654431, м.Суми, вул. Скрябіна, 11.) надати суду на протязі п’яти робочих днів з дати отримання цієї ухвали інформацію (у вигляді довідки за підписом керівника підприємства), ким саме з працівників підприємства та у який період було створено комплекти конструкторської документації, що використовуються під час виготовлення насосів ЦНС (в тому числі електронасосних агрегатів на їх основі) та запчастин до них.

7.          Зобов’язати Закрите акціонерне товариство «Науково виробниче об’єднання «Гідромаш» (код 04654431, м.Суми, вул. Скрябіна, 11.) надати суду на протязі п’яти робочих днів з дати отримання цієї ухвали інформацію (у вигляді довідки за підписом керівника підприємства), з яких саме матеріалів (з зазначенням марок сталі, методів спеціальної обробки і т.д.) виготовляються насоси ЦНС (в тому числі електронасосні агрегати на їх основі) та запчастини до них.

8.          Зобов’язати Закрите акціонерне товариство «Науково виробниче об’єднання «Гідромаш» (код 04654431, м.Суми, вул. Скрябіна, 11.) на протязі трьох робочих днів з дати отримання цієї ухвали подати відзив на позовну заяву з обґрунтуванням своєї позиції по справі.

9.          Зобов’язати сторони надати довідки держкомстату про включення до єдиного державного реєстру підприємств і організацій України.

10.          Зобов’язати ВАТ «ВНДІАЕН» (м. Суми, вул. 2-га Залізнична, 2) надати суду оригінали документів, на які є посилання у позовній заяві.

11.          Представникам сторін для участі у судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.          СУДДЯ                                         П.І. ЛЕВЧЕНКО