Рішення №336913

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

26.12.06

          Справа №5/822-06.


Суддя Гудим В.Д. розглянувши матеріали за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Агро – Союз – Суми», м. Суми


до відповідача - товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма «Новопетрівське”, с. Штапівка Лебединського району Сумської області

про стягнення 3201 грн. 97 коп., визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.


Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:


1.          Порушити справу і прийняти позов до розгляду.


2.          Справу призначити до розгляду в засіданні на 25 січня 2007 року об 10 год. 00 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Сумської області, м. Суми, пр. Шевченка, 18/1, каб. 120, поверх 1.


3.          Зобов’язати позивача подати матеріали в обґрунтування позовних вимог, зокрема, обґрунтований розрахунок суми позову та матеріали, що його підтверджують; подати для огляду оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви; інші матеріали в обґрунтування своєї позиції по справі; подати довідкові матеріали із зазначенням юридичної адреси та банківських реквізитів відповідача ( № рахунку, назва банку, МФО, код ЗКПО ); довідку про державну реєстрацію відповідача.


4.          Зобов’язати відповідача подати відзив на позовну заяву; контррозрахунок та матеріали, що його підтверджують; докази належного виконання договірних зобов’язань щодо своєчасної та повної оплати поставленого позивачем товару; інші матеріали в обгрунтування своєї позиції по справі.


5.          Зобов’язати сторони на підтвердження їх статусу юридичної особи і повного найменування подати суду оригінал і належну копію Статуту (Положення), свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності - юридичної особи; довідку з органів статистики про їх знаходження в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України.


6.          Явку представників сторін з витребуваними матеріалами визнати обов’язковою. В разі неявки сторін в судове засідання справа може бути розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.


Суддя                                                                                                     В.Д.Гудим