Рішення №342853

                          ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                

                                                 

                                              ПОСТАНОВА           

                                             ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

                                                           Справа №  11/5734а

"08" грудня 2006 р.,   11 год.  00 хв.                                                        м. Черкаси

Господарський суд Черкаської області в складі: головуючого -судді Довганя К.І., при секретарі -Анастас”євій Л.В., за участю прокурора -Горюнової І.В., представників сторін:  позивача - Кривошия О.А. за довіреністю, відповідача -не з'явився, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси  справу за позовом Прокурора Корсунь-Шевченківського району в інтересах держави в особі державної податкової інспекції у Корсунь-Шевченківському районі до Приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення 210 грн.,

                                                                 ВСТАНОВИВ:

Заявлено вимогу про стягнення з відповідача недоїмки з єдиного податку в сумі 210 грн..

Прокурор та представник позивача в судовому засіданні позов підтримали з підстав викладених у позові.

Відповідач був належним чином повідомлений про час і місце проведення судового засідання. Однак в судове засідання свого представника не направив, про причини неявки суд не повідомив, відзиву на позов суду не подавав.

Суд вважає можливим розглянути справу за відсутністю представника відповідача.

Суд, заслухавши прокурора та пояснення представника позивача, оцінивши наявні у справі докази приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Згідно довідки НОМЕР_1 про взяття на облік платника податків відповідач з 04.08.2000р. перебуває на обліку в Корсунь-Шевченківській ДПІ як платник єдиного податку. 05.07.2002р. відповідач отримала свідоцтво  про сплату єдиного податку НОМЕР_2, згідно якого  здійснює підприємницьку діяльність у вигляді -виробництва різних видів з дерева.

Відповідно до рішення Корсунь-Шевченківської районної ради „Про перелік видів підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах сплати єдиного податку відповідач зобов”язаний був сплачувати єдиний податок  у розмірі 30 грн. щомісячно.

Відповідно до Указу Президента України від 28.06.1999р. №746/99 “Про внесення змін до Указу Президента України від 3.07.1998 р. №727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” суб”єкт підприємницької діяльності -фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20-го числа наступного місяця на окремий рахунок  відділень Державного казначейства України.

Однак, відповідач порушував порядок сплати податку, зокрема, не сплачував єдиний податок в указаний термін, внаслідок чого виникла недоїмка по сплаті єдиного податку станом на 01.10.2006р. за період з 08.06.201р. по 20.09.2006р. в сумі 210 грн., що підтверджується обліковою  карткою платника податків.

За таких обставин, позивач відповідно до п.8 ст.10 закону України “Про державну податкову службу в Україні” та ст.1-3 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” вправі вимагати стягнення з відповідача 210 грн. недоїмки з єдиного податку.

          Відповідно до ст. 94 та Прикінцевих і перехідних положень КАС України з відповідача на користь держави підлягає стягненню судовий збір в сумі 2 грн. 10 коп.

          Керуючись ст.ст. 94, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України суд, 

 ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити повністю.

Стягнути з Приватного підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, код НОМЕР_3 в доход бюджету  через ДПІ у Корсунь-Шевченківському районі -210 грн. недоїмки з єдиного податку.

Стягнути з Приватного підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, код НОМЕР_3 в доход бюджету на рахунок №31110095600002, банк -УДК в Черкаській області, МФО -854018, код бюджетної класифікації 22090200, символ звітності банку -095, отримувач ВДК м. Черкаси через ДПІ у Корсунь-Шевченківському районі -2 грн. 10 коп. судового збору.

Постанова може бути оскаржене до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.

Про апеляційне оскарження постанови може бути подана до Київського міжобласного апеляційного господарського суду через господарський суд Черкаської області заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення постанови і апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.         

          Суддя                                                                                               К.І.Довгань