Рішення №344597

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

27 листопада 2006 року                                                                       м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

Пшонки М.П.,                   Прокопчука Ю.В.,                  Романюка Я.М.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом міського управління житлово-комунального господарства м. Іллічівська до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості, за касаційною скаргою  ОСОБА_1 на рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 27 травня 2003 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 9 жовтня 2003 року,

в с т а н о в и л а:

         Рішенням Іллічівського міського суду Одеської області від 27 травня 2003 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Одеської області від 9 жовтня 2003 року, позов задоволено. Постановлено стягнути на  користь позивача з відповідачів солідарно 457 грн. 38 коп.

        

         У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставить питання про скасування судових рішень, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм матеріального та процесуального права.

         Вивчивши матеріали справи, перевіривши доводи касаційної скарги, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України вважає, що касаційна скарга підлягає відхиленню.

         Згідно з частиною 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального чи порушення норм процесуального права.

        

Відповідно до вимог статті 335 ЦПК України під час розгляду справи в касаційному порядку суд перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

         Встановлено і це вбачається з матеріалів справи, що судові рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права, відсутні передбачені статтею 338 ЦПК України підстави для обов'язкового скасування судового рішення.

        

Наведені в касаційні скарзі доводи висновків суду не спростовують.

         Керуючись ст.ст. 332, 327 ЦПК України колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити, а рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 27 травня 2003 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 9 жовтня 2003 року залишити без зміни.

         Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

                                     

М.П. Пшонка                         Ю.В. Прокопчук                     Я.М.  Романюк