Рішення №344876

Справа №22-2140                                                        Головуючий у 1 -й інстанції - Гончарук Л.Я.

Доповідач в апел. інстанції - Кіт 1.Н.

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 листопада 2006 року колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Львівської області в складі:

          головуючого: Гриновця Б.М.

                               суддів: Бакуса В.Я., Кота І.Н.

при секретарі: Жукровській Х.І.

розглянула у відкритому судовому засіданні у місті Львові заяву Личаківської районної адміністрації виконавчого комітету Львівської міської ради про поновлення строку на подачу апеляційної скарги на рішення Личаківського районного суду м. Львова від 17 липня 2006 року.

Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, пояснення сторін на підтримку заяви та заперечень на таку, перевіривши матеріали справи, колегія суддів

ВСТАНОВИЛА:

Оскаржуваним рішенням Личаківського районного суду м. Львова від 17 липня 2006 року задоволено позов ОСОБА_1 з участю третьої особи - ОСОБА_2 до Львівської міської ради, Личаківської райадміністрації виконкому Львівської міської ради з участю третіх осіб - Львівського обласного державного комунального бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки, Личаківського райфінвідділу, Шевченківського райфінвідділу про визнання права власності на будинок.

Личаківська райадміністрація виконкому Львівської міської ради оскаржила рішення Суду в апеляційному порядку з пропуском передбаченого законом строку, просить такий понови ги, мотивуючи тим, що з технічних причин не змогли вчасно подати квитанцію про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Колегія  суддів  приходить  до   висновку   про   необхідність   відмови   у   задоволенні клопотання відповідача, виходячи з наступного.

Відповідач подав апеляційну скаргу на рішення суду 19 серпня 2006 року (а.с. 165), тобто

після спливу 20-денного строку з подання ним заяви про апеляційне оскарження (а.с. 160).

 Як вбачається з платіжних доручень про оплату судового збору та витрат на інформаційне забезпечення розгляду справи, такі були оплачені, відповідно, 14 та 15 серпня 2006 року (а.с. 168).

Покликання представника відповідача «про наявність технічних перешкод для подачі апеляційної скарги у передбачені законом строки є необгрунтованими, оскільки вони не були позбавлені можливості подати заяву про апеляційне оскарження рішення суду, однак цього не зробили, не вказавши жодних поважних причин.

Таким чином, колегія суддів вважає за необхідне відмовити відповідачу у задоволенні клопотання про поновлення строку для подачі апеляційної скарги на рішення суду.

З урахуванням зазначеного та керуючись ст.ст. 73, 294, 314, 315 ЦПК України, колегія судців

УХВАЛИЛА:

Відмовити у задоволенні заяви Личаківської районної адміністрації виконавчого комітету Львівської міської ради про поновлення строку на подачу апеляційної скарги на рішення Личаківського районного суду м. Львова від 17 липня 2006 року.                                                                                                

Апеляційну скаргу Личаківської районної адміністрації виконавчого комітету Львівської міської ради на рішення Личаківського районного суду м. Львова від 17 липня 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена протягом двох місяців шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України.