Рішення №346885

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про залишення позову без розгляду

"21" грудня 2006 р.

Справа № 2/68


Кредитори:           1) Приватне мале підприємство «Юнтек»,

Миколаївський район, с. Сапетня;

2) Центральний районний центр зайнятості населення, м. Миколаїв,

вул. Шевченко, 69;

3) Центральне районне управління Пенсійного фонду України ,

м. Миколаїв, Главпочтамт, а/с 244;

Банкрут: Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство

«Літа-М», м. Миколаїв, вул. Обсерваторна, 6, кв.1


Суддя Моргуленко Т.Є.

Представники:

Від 1-го кредитора: не з’явився;

Від боржника: не з’явився.

СУТЬ СПОРУ: Про розірвання затвердженої ухвалою суду від 6 грудня 2004 р.

мирової угоди та поновлення провадження у справі про банкрутство

Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче

підприємство «Літа-М», м. Миколаїв.


Представник боржника у судове засідання не з’явився, вимоги ухвали суду від 10.11.05 р. не виконав, письмових пояснень щодо невиконання мирової угоди не надав. Ухвала суд про призначення до розгляду заяви про визнання недійсною мирової угоди, надіслана на адресу боржника, повернута поштою з відміткою «такої фірми більше не існує».

Розглянувши матеріали справи, вислухавши представників від кредиторів, господарський суд,

Встановив:

2 жовтня 2006 р. на адресу Господарського суду Миколаївської області надійшла заява №157 від 20.09.06 р. Приватного малого підприємства «Юнтек»- ініціюючого кредитора по справі №2/68 про банкрутство ТОВ НВП «Літа-М», про розірвання мирової угоди, затвердженої ухвалою суду від 6 грудня 2004 р. у зв’язку з її невиконанням боржником, та поновлення провадження у справі про банкрутство.

Ухвалою від 9 листопада 2006 р. суд відклав судове засідання та зобов’язав ініціюючого кредитора надати у судове засідання кандидатуру ліквідатора та його згоду, довідку статистики про знаходження боржника у ЄДРПОУ станом на час звернення до суду з заявою про розірвання мирової угоди, та попередив кредитора, що в разі невиконання ухвали, справа буде залишена без розгляду.

Представник кредитора у судове засідання не з’явився, вимоги ухвали суду не виконав, згоди ліквідатора та довідки ЄДРПОУ суду не надав. Про причини неявки у судове засідання не повідомив.

Таким чином, заява підлягає залишенню без розгляду на підставі п. 5 ст. 81 ГПК України, оскільки кредитор без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для розгляду справи.

Керуючись п. 5 ст. 81, ст. 86 ГПК України, суд


УХВАЛИВ:


Залишити заяву Приватного малого підприємства «Юнтек», Миколаївський район, с. Сапетня, про розірвання затвердженої ухвалою суду від 6 грудня 2004 р. мирової угоди у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «Літа-М», м. Миколаїв, без розгляду.


Суддя

Т.Є.Моргуленко