Рішення №348308

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40

У Х В А Л А

Про повернення апеляційної скарги09.01.2007 р.                                                                                справа № 19/379


Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:

суддів

Старовойтової Г.Я.

Волкова Р.В. , Калантай М.В.


розглянувши апеляційну скаргуУправління Пенсійного Фонду України в м. Харцизьку Донецької області

на рішення господарського суду


Донецької області

від

18.12.2006 р.

у справі

№ 19/379 (суддя Дучал Н.М.)

за позовом

Управління Пенсійного Фонду України в м. Харцизьку Донецької області

до

Управління праці та соціального захисту населення в м. Харцизьку Донецької області

про

стягнення переплати по пенсії Макаренко Петра Івановича в розмірі 4 994 грн. 15 коп.

В С Т А Н О В И В:


На рішення господарського суду Донецької області від 18.12.2006 р. по справі № 19/379 (суддя Дучал Н.М.) за позовом Управління Пенсійного Фонду України в м. Харцизьку Донецької області, до відповідача Управління праці та соціального захисту населення в м. Харцизьку Донецької області, про стягнення переплати по пенсії Макаренко Петра Івановича в розмірі 4 994 грн. 15 коп., надійшла апеляційна скарга Управління Пенсійного Фонду України в м. Харцизьку Донецької області, яка не відповідає вимогам розділу ХІІ Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до вимог ст. 91 Господарського процесуального кодексу України сторони у справі мають право подати апеляційну скаргу на рішення місцевого господарського суду, яке не набрало законної сили. Апеляційна скарга подається через місцевий господарський суд, який розглянув справу. Місцевий господарський суд у п’ятиденний строк надсилає одержану апеляційну скаргу разом зі справою відповідному апеляційному господарському суду.

Апеляційна скарга за формою і змістом повинна відповідати вимогам, визначеним статтею 94 Господарського процесуального кодексу України.Відповідно до п. 2 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України необхідною умовою прийняття апеляційної скарги до розгляду є додані до скарги докази надсилання її копії іншим сторонам у справі.

До апеляційної скарги Управління Пенсійного Фонду України в м. Харцизьку Донецької області, не додані докази надсилання її копії відповідачу у справі, Управлінню праці та соціального захисту населення в м. Харцизьку Донецької області.

З огляду на відсутність доказів надсилання копій апеляційної скарги відповідачу у справі та керуючись п. 2 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України, судова колегія Донецького апеляційного господарського суду, -


У Х В А Л И В:


Апеляційну скаргу Управління Пенсійного Фонду України в м. Харцизьку Донецької області, на рішення господарського суду Донецької області від 18.12.2006 р. у справі № 19/379 (суддя Дучал Н.М) - повернути заявникові без розгляду.


Справу № 19/379 на 124 аркушах повернути господарському суду Донецької області.


Додаток на адресу позивача: апеляційна скарга на 2 аркушах, копія апеляційної скарги на 2 аркушах, конверт.Головуючий          Г.Я. Старовойтова


Судді:          Р.В. Волков


          М.В. Калантай


          

                                                                                                    Надруковано: 4 прим.

                                                                                                    1.позивачу

                                                                                                    2. відповідачу

                                                                                                    3. у справу

                                                                                                    4. апеляційному суду