Рішення №349107

                                                      У Х В А Л А І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

14 листопада 2006 року                                                                             м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Патрюк М.В.

розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Донецької області від 31 серпня 2006 року, у справі за позовом ОСОБА_2 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Калінінському районі м. Горлівки про відшкодування шкоди,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

Ухвалою Калінінського районного суду м. Горлівка від 23 червня 2006 року провадження у вищезазначеній справі закрито у зв'язку зі смертю позивача.

Ухвалою апеляційного суду Донецької області від 31 серпня 2006 року апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення суду першої інстанції повернута.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставиться питання про скасування ухвали суду апеляційної інстанції з підстав порушення норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваної ухвали суду апеляційної інстанції, доданих до неї матеріалів  вбачається, що скарга є  необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.

Керуючись пунктом 5 частиною 3 статті 328 ЦПК України

у  х  в  а  л  и  в :

У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Калінінському районі м. Горлівки про відшкодування шкоди відмовити.

Копію ухвали та додані до касаційної скарги матеріали повернути ОСОБА_1.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                       

                              Суддя

             Верховного Суду України                                                         М.В. Патрюк