Рішення №349122

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 2 листопада 2006 року                                                                            м.Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

Данчука В.Г., Косенка В.Й., Лященко  Н.П.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу СТОВ “Роздольне” на рішення апеляційного суду Донецької області від 24 червня 2004 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до СТОВ “Роздольне” про стягнення орендної плати,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Великоновоселківського районного суду Донецької області від 25 березня 2004 року у задоволенні позову відмовлено.

Рішенням апеляційного суду Донецької області від 24 червня 2004 року  рішення районного суду скасовано і постановлено нове, яким позов ОСОБА_1 та ОСОБА_2 задоволено: стягнуто з СТОВ “Роздольне” на їх користь по 1677 грн. 66 коп. орендної плати кожному та 102 грн. державного мита в доход держави.

На рішення апеляційного суду надійшла касаційна скарга СТОВ “Роздольне”, в якій воно просить його скасувати, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, і залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення може бути лише неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.   

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судом норм матеріального та процесуального права колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу СТОВ “Роздольне”  відхилити.

Рішення апеляційного суду Донецької області від 24 червня 2004 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

В.Г.Данчук

В.Й.Косенко

Н.П.Лященко