Рішення №349124

У х в а л а

іменем  україни

31 жовтня  2006 року                                                                     м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

Барсукової В.М,                  Балюка М.І.,               Гуменюка В.І.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про захист прав споживача та відшкодування збитків,

в с т а н о в и л а:

Рішенням Луцького міського  суду Волинської області від 27 листопада 2003 року в задоволенні позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про захист прав споживача та відшкодування збитків - відмовлено.

Ухвалою апеляційного суду Волинської області від 24 березня 2004 року  рішення Луцького міського суду Волинської області від 27 листопада 2003 року залишено без змін.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати рішення суду першої та апеляційної інстанції та передати справу на новий розгляд у зв'язку з порушенням норм матеріального та процесуального права.

 

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з положенням ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє законність і обґрунтованість судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції та доводів касаційної скарги.

Оскільки доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку, що при розгляді справи судом допущено порушення норм матеріального або процесуального права, які передбачені ст. ст. 338-341 ЦПК України, як підстави для скасування рішень, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу відхилити.

         Керуючись ст. ст. 332, 336, 337 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Рішення Луцького міського суду Волинської області від 24 березня 2004 р.  та  ухвалу  апеляційного  суду Волинської області від 24 березня 2004 р. залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                     Барсукова В.М.

Судді:                                                                 Балюк М.І.

Гуменюк В.І.