Рішення №349125

У х в а л а

іменем  україни

31 жовтня 2006 року                                                             м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

                            головуючого               Барсукової  В.М.,

                            суддів:                          Балюка  М.І.,

                                                                  Гуменюка В.І.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою,

в с т а н о в и л а:

Рішенням Золочівського районного суду Львівської області від 10 лютого 2004 року в задоволенні позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою відмовлено.

         Ухвалою апеляційного суду Львівської області від 21 червня 2004 року рішення Золочівського районного суду Львівської області від 10 лютого 2004 року скасовано і справу направлено на новий розгляд до того ж суду в іншому судовому складі.

         У касаційних скаргах ОСОБА_2 просить скасувати ухвалу суду апеляційної інстанції у зв'язку з порушенням норм матеріального та процесуального права, а рішення суду першої інстанції залишити без змін.

 

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з положенням ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє законність і обґрунтованість судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції та доводів касаційної скарги.

Оскільки доводи касаційних скарг не дають підстав для висновку, що при розгляді справи судом допущено порушення норм матеріального або процесуального права, які передбачені ст. ст. 338 - 341 ЦПК України, як підстави для скасування рішень, колегія суддів вважає за необхідне касаційні скарги відхилити.

         Керуючись ст. ст. 332, 336, 337 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а:

Касаційні скарги ОСОБА_2  відхилити.

         Ухвалу апеляційного суду Львівської області від 21 червня 2004 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                     В.М. Барсукова

Судді:                                                                 М.І. Балюк

В.І. Гуменюк