Рішення №349126

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

2 листопада  2006  року

м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного

Суду України в складі :

Головуючого

Барсукової В.М.,

суддів

Балюка М.І., Гуменюка В.І.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом     ОСОБА_1 до  Зорянської  сільської ради  Рівненського району, ОСОБА_2 , ОСОБА_3  про визнання рішень незаконними, про визнання частково недійсними державних актів на право приватної власності на землю та про вилучення земельних ділянок і усунення перешкод у користуванні майном,  

в с т а н о в и л а :

Рішенням Рівненського  міського  суду  Рівненської області від 12 березня 2004 року в задоволені позовних вимог ОСОБА_1 про визнання рішень незаконними, про визнання частково недійсними державних актів на право приватної власності на землю та про вилучення земельних ділянок і усунення перешкод у користуванні майном  відмовлено.

    

  Ухвалою апеляційного суду Рівненської області від 17 червня           2004 року рішення  Рівненського міського  суду  Рівненської області  від  12 березня   2004 року  залишено без змін.

 

             У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить  скасувати  рішення   Рівненського  міського  суду  Рівненської області  від  12 березня  2004 року   та ухвалу  апеляційного суду Рівненської області   від  17 червня  2004 року  та направити справу на новий розгляд до суду першої інстанції, у зв'язку з порушенням норм матеріального і процесуального права.

             Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з  положеннями ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє законність і обґрунтованість судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції та  доводів касаційної скарги.

Оскільки доводи касаційної скарги не дають підстав для  висновку, що при розгляді справи судом допущено порушення норм матеріального або процесуального права, які передбачені ст.ст.338-341 ЦПК України, як  підстави для скасування рішень, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу  відхилити.

Керуючись ст.ст.332,336, 337 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

          Рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 12 березня  2004 року та  ухвалу апеляційного суду  Рівненської області від  17  червня   2004 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                            Барсукова В.М.

Судді:                                                                         Балюк М.І.

                                                                                   Гуменюк В.І.