Рішення №349130

У х в а л а

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

8 листопада 2006 року                                                                          м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Гуменюк В.І.,

розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 29 серпня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до прокуратури Автономної Республіки Крим про зміну формулювання причин звільнення, стягнення грошової допомоги і матеріальної шкоди,

в с т а н о в и в:

У грудні 2005 року ОСОБА_1 звернулась із зазначеним позовом, у якому просила змінити формулювання причин звільнення на  підставі п.3 ст. 30, ст. 37 Закону України “Про державну службу” та стягнути з відповідача на її користь грошову допомогу у розмірі 8648 грн. 80 коп., матеріальну шкоду-73 грн. 26 коп.

Рішенням Керченського міського суду від 4 травня 2006 року позов задоволено.

Ухвалою апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 29 серпня 2006 року рішення Керченського міського суду від 4 травня 2006 року скасовано. Провадження у справі закрито, оскільки справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати постановлену ухвалу апеляційного суду, посилаючись на порушення судом норм матеріального і процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Касаційна скарга необґрунтована. Доводи скарги висновків суду не спростовують. Передбачених законом підстав неправильного застосування норм матеріального чи порушення норм процесуального права не встановлено.

Керуючись пунктом 5 частини 3, частинами 4, 5 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

         Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до прокуратури Автономної Республіки Крим про зміну формулювання причин звільнення, стягнення грошової допомоги і матеріальної шкоди.

         Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                                 В.І. Гуменюк