Рішення №349133

У Х В А Л А

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

Суддя Верховного Суду України Ярема А.Г., розглянувши                15 листопада 2006 року касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області від 26 вересня              2006 року в справі за заявою ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2  недієздатним, зацікавлена особа орган опіки та піклування Ленінської районної у м . Дніпропетровську ради,

в с т а н о в и в:

Ухвалою Ленінського районного суду  м. Дніпропетровська від               17 травня 2006 року, залишеною без змін ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області від 26 вересня 2006 року,  провадження у справі в частині визнання ОСОБА_2 недієздатним закрито відповідно до             п. 6 ч. 1 ст. 205 ЦПК України у зв'язку зі смертю ОСОБА_2           ІНФОРМАЦІЯ_1.

У обгрунтування касаційної скарги ОСОБА_1 посилається на  невідповідність висновків суду обставинам справи, неправильне застосування норм матеріального права і порушення норм процесуального права та ставить питання про скасування ухвали апеляційного суду.

У відкритті касаційного провадження у даній справі слід відмовити з таких підстав.

Залишаючи ухвалу суду першої інстанції без змін, апеляційний суд застосував п. 1 ч. 1 ст. 312 ЦПК України і виходив з того, що ухвалу судом першої інстанції постановлено з додержанням вимог закону, а тому апеляційна скарга на зазначену ухвалу підлягає відхиленню, а сама ухвала - залишенню без змін.

Доводи касаційної скарги  і зміст оскаржуваної ухвали не дають підстав для висновку про те, що судом допущено порушення норм  процесуального або неправильне застосування норм матеріального права, яке призвело до неправильного вирішення справи, та зазначені доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Відповідно до п.  5 ч. 3  ст. 328   ЦПК України, у разі якщо касаційна скарга є необгрунтованою і викладені  в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі.

Керуючись ст. 328  ЦПК України,

у х в а л и в :

У відкритті касаційного провадження в справі за заявою ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2  недієздатним, зацікавлена особа орган опіки та піклування Ленінської районної у м . Дніпропетровську ради за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області від 26 вересня  2006 року відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                                      А.Г. Ярема