Рішення №349163

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

23 листопада 2006  року

м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного

Суду України в складі :

Головуючого

Барсукової В.М.,

суддів:

Балюка М.І., Гуменюка В.І.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за скаргою  ОСОБА_1 на розпорядження  Приморської  районної  адміністрації м. Одеси  від ІНФОРМАЦІЯ_1,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Приморського районного суду  м. Одеси від 7 грудня           2005 року у задоволенні скарги ОСОБА_1 відмовлено.

Ухвалою апеляційного суду Одеської області від  26 квітня 2006 року  рішення Приморського районного суду  м. Одеси від 7 грудня  2005 року залишено без змін.

    У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставиться питання про скасування рішення суду першої й апеляційної інстанції та ухвалення нового рішення по суті позовних вимог, в зв'язку з порушення норм матеріального і процесуального права.

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з  положеннями ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє законність і обґрунтованість судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції та доводів касаційної скарги.

Оскільки доводи касаційної скарги не дають підстав для  висновку, що при розгляді справи судом допущено порушення норм матеріального або процесуального права, які передбачені ст.ст. 338-341 ЦПК України, як  підстави для скасування рішень, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу  відхилити.

Керуючись ст.ст. 332, 336, 337 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу  ОСОБА_1 відхилити.

Рішення Приморського районного суду м. Одеси від 7 грудня 2005 року та ухвалу  апеляційного суду апеляційного суду Одеської області від  26 квітня 2006 року  залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                             Барсукова В. М.

Судді:                                                                         Балюк М.І.

                                                                                   Гуменюк В.І.