Рішення №349181

У х в а л а

                        ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ                        

01 листопада 2006 року                                                                        м.  Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

          суддів:                                  Барсукової В.М.

                                             Балюка М.І., Гуменюка В.І.

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, гаражно-будівельного кооперативу ІНФОРМАЦІЯ_1  про відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и л а :

В травні   2003 року ОСОБА_1звернулася до  суду із вказаним позовом до відповідачів про відшкодування моральної шкоди, пославшись на те, що рішенням Євпаторійського місцевого  суду від 21.01.2003 року  визнані неправомірніми дії ІНФОРМАЦІЯ_2 гаражно будівельного кооперативу ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2,   щодо ненадання їй відповідей  на заяви.  У зв'язку з  несвоєчасним наданням  відповідей на заяви, відповідачі заподіяли їй моральну шкоду,   на відшкодування   якої просила стягнути  1000 грн.

Рішенням  місцевого Євпаторійського суду Автономної Республіки Крим від 11 червня 2003 року відмовлено в задоволені позову. 

Ухвалою  апеляційного суду Автономної Республіки Крим  від  13 квітня 2004 року  рішення  суду  залишено без зміни.

У касаційній скарзі  ОСОБА_1 просить зазначені  судові  рішення скасувати, посилаючись на порушення  судами норм матеріального та процесуального права.

 Згідно ст.324 ЦПК України  підставами  касаційного оскарження судового рішення може бути лише неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення  норм процесаульного права.

Відповідно до вимог ст.335 ЦПК України  суд касаційної інстанції не може  встановлювати або /та/ вважати  доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішуючи питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судом норм матеріального та процесуального права колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

          Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України,

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу  ОСОБА_1 відхилити.

       Рішення  місцевого Євпаторійського суду  Автономної Республіки Крим від  11 червня  2003 року  та  ухвалу апеляційного суду Автономної Республіки Крим  від 13 квітня 2004 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді

Барсукова В.М

 Балюк М.І.

  Гуменюк В.І.