Рішення №349182

У х в а л а

   3 листопада 2006 року                                                                              м.Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

Данчука В.Г., Косенка В.Й., Лященко  Н.П.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ВАТ “Чернігівське хімволокно” на рішення апеляційного суду Чернігівської області від 27 травня 2004 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ВАТ “Чернігівське хімволокно”, третя особа - управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Чернігова, про відшкодування шкоди,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Новозаводського районного суду м. Чернігова від 22 січня 2004 року в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Рішенням апеляційного суду Чернігівської області від 27 травня 2004 року рішення районного суду скасовано і постановлено нове, яким позов ОСОБА_1 задоволено частково: стягнуто з ВАТ “Чернігівське хімволокно” на його користь 1216 грн. 65 коп. матеріальної шкоди та 51 грн. державного мита.

У касаційній скарзі ВАТ “Чернігівське хімволокно” просить скасувати рішення апеляційного суду, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права, і залишити в силі рішення суду першої інстанції.

 Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення може бути лише неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.   

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судом норм матеріального та процесуального права колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу ВАТ “Чернігівське хімволокно”  відхилити.

Рішення апеляційного суду Чернігівської області від 27 травня 2004 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

В.Г.Данчук

В.Й.Косенко

Н.П.Лященко