Рішення №349194

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

1 листопада  2006  року

м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного

Суду України в складі :

Головуючого

Барсукової В.М.,

суддів

Балюка М.І., Гуменюка В.І.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Чернігівського обласного центру  зайнятості про визнання наказу незаконним  та йог скасування,-

в с т а н о в и л а :

Рішенням Новозаводського районного суду м. Чернігова  від 25 грудня   2003 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено. Визнано незаконним і скасовано  наказ  НОМЕР_1 по Чернігівському обласному центру зайнятості в частині накладення на ОСОБА_1 дисциплінарного стягнення у вигляді догани, позбавлення премії на три  місяці, починаючи з жовтня 2002 року та скасування надбавок за ненормований  робочий день, складність і напруженість в роботі. Стягнуто  з Чернігівського обласного центру  зайнятості 17 гривень державного мита  на користь держави.

 Рішенням апеляційного суду Чернігівської області від 1 червня 2004 року рішення  Новозаводського  районного суду м.  Чернігова  від  25 грудня 2003 року в частині визнання незаконним наказу Чернігівського  центру зайнятості НОМЕР_1 щодо накладення на  ОСОБА_1 дисциплінарного стягнення у вигляді догани та позбавлення його премії терміном на 3  місяці , починаючи з жовтня  2002 року - скасовано та відмовлено ОСОБА_1 в задоволенні  позову. В іншій частині рішення суду першої інстанції  залишено без змін.

У касаційній скарзі  ОСОБА_1 просить скасувати рішення апеляційного суду   Чернігівської області від 1 червня 2004 року  в частині скасування рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 25 грудня 2003 року в частині  визнання незаконним  наказу  Чернігівського  обласного центру зайнятості  НОМЕР_1  щодо  накладення на нього дисциплінарного стягнення  у вигляді  догани та позбавлення його премії терміном на три місяці, починаючи з жовтня місяця 2002 року та відмови йому в позові в цій частині, в зв'язку з порушенням норм матеріального і процесуального права. В іншій частині рішення суду першої інстанції ОСОБА_1 просить  залишити без змін.

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з  положеннями ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє законність і обґрунтованість судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції та  доводів касаційної скарги.

Оскільки доводи касаційної скарги не дають підстав для  висновку, що при розгляді справи судом допущено порушення норм матеріального або процесуального права, які передбачені ст.ст.338-341 ЦПК України, як  підстави для скасування рішень, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу  відхилити.

Керуючись ст.ст.332,336, 337 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу  ОСОБА_1  відхилити.

Рішення апеляційного суду Чернігівської області від 1 червня 2004 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                            Барсукова В.М.

Судді:                                                                         Балюк М.І.

                                                                                   Гуменюк В.І.