Рішення №349198

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 6 листопада 2006 року                                                                              м.Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

Данчука В.Г., Косенка В.Й., Лященко  Н.П.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Печерського районного суду м. Києва від 24 листопада 2003 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 27 січня 2004 року в справі за позовом ОСОБА_1 до НАСК “Оранта” про стягнення страхової суми,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 24 листопада 2003 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду м. Києва від 27 січня 2004 року, у задоволенні позову відмовлено.

На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга ОСОБА_1, в якій він просить їх скасувати, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення може бути лише неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.   

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судом норм матеріального та процесуального права колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Рішення Печерського районного суду м. Києва від 24 листопада 2003 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 27 січня 2004 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

В.Г.Данчук

В.Й.Косенко

Н.П.Лященко