Рішення №349233

У х в а л а 

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

1 листопада 2006 року                                                                              м. Київ

Суддя Верховного Суду України Барсукова В.М., розглянувши касаційну скаргу Стахановської міськради на рішення Стахановського міського суду Луганської області від 7 липня 2006 року та ухвалу  апеляційного суду Луганської області від 31 серпня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до міського голови м. Стаханова Александрова Василя Олексійовича, Стахановської міськради про визнання розпорядження незаконним, поновлення контракту, поновлення на роботі, відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и в:

Рішенням Стахановського міського суду Луганської області від 7 липня 2006 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Луганської області від 31 серпня 2006 року, визнано незаконним розпорядження міського голови м. Стаханова від 28 квітня 2006 року НОМЕР_1. Зобов'язано Стахановську міськраду та міського голову Александрова В.А. відновити дію контракту від 1 січня 2006 року з ОСОБА_1 Поновлено ОСОБА_1. на роботі з 28 квітня 2006 року. Стягнуто зі Стахановської міськради на користь ОСОБА_1. 2000 грн. на відшкодування моральної шкоди.

У поданій касаційній скарзі Стахановська міськрада просить зазначені судові рішення скасувати, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Оскільки судові рішення відповідають вимогам матеріального та процесуального права, а викладені в касаційній скарзі доводи були предметом перевірки під час судового засідання та висновків суду не спростовують, у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

            У відкритті касаційного провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до міського голови м. Стаханова Александрова Василя Олексійовича, Стахановської міськради про визнання розпорядження незаконним, поновлення контракту, поновлення на роботі, відшкодування моральної шкоди відмовити.

            Ухвала оскарженню не підлягає.

     Суддя

 Верховного Суду України                                                                      В.М.Барсукова