Рішення №349239

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

8 листопада 2006 року                                                                              м. Київ

Суддя Верховного Суду України Барсукова В.М., розглянувши касаційну скаргу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Калінінському районі м. Горлівки (далі - відділення Фонду)  на рішення Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області від 5 червня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 18 вересня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до відділення Фонду про відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и в:

Рішенням Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області від 5 червня 2006 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Донецької області від 18 вересня 2006 року, стягнуто з відповідача на користь позивача 17000 грн. на відшкодування моральної шкоди.

У поданій касаційній скарзі відділення Фонду просить зазначені судові рішення  скасувати, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Оскільки судові рішення відповідають вимогам матеріального та процесуального права, а викладені в касаційній скарзі доводи були предметом перевірки під час судового засідання та висновків суду не спростовують, у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

У відкритті касаційного провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Калінінському районі м. Горлівки про відшкодування моральної шкоди відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

     Суддя

 Верховного Суду України                                                                      В.М.Барсукова