Рішення №349722

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

19.12.06р.

Справа № А18/351-06

За позовом  Центральної міжрайонної державної податкової інспекції у м.Кривому Розі

                     м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

до   Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи

                     ОСОБА_1, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

про припинення підприємницької діяльності

Суддя  Петрова В.І.

Представники сторін:

  від позивача: не з'явився

від відповідача: не з'явився  

 

СУТЬ СПОРУ:

Центральна міжрайонна державна податкова інспекція у м.Кривого Розі звернулась до суду з позовом, в якому просить припинити підприємницьку діяльність Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1  (ідентифікаційний номер НОМЕР_1).

Відповідач відзив на позов та витребувані господарським судом документи не надав, явку свого представника в судове засідання не забезпечив. Про час місце судового засідання повідомлявся належним чином  згідно адреси, зазначеної в позовній заяві та свідоцтві про держреєстрацію  СПД. З клопотанням про відкладення розгляду справи до суду не звертався.

Суд вважає, що справа може бути розглянута  за наявними в ній матеріалами. 

Розглянувши матеріали справи, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

Згідно довідки з Єдиного держаного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ОСОБА_1зареєстрована Виконкомом Саксаганського районної ради м.Кривого Рогу 15.09.95 р. як суб'єкт підприємницької діяльності -фізична особа з присвоєнням ідентифікаційного номеру  НОМЕР_1.

Згідно п.2 ст.9 Закону України "Про систему оподаткування" № 1251-ХІІ від 25.06.91р. (зі змінами та доповненнями) та п.п.4.1.4. п.4.1. ст.4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань  платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” № 2181-ІІІ від 21.12.2000 р. (зі змінами та доповненнями) платник  податків повинен подавати до податкової інспекції декларації та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.  

Відповідач зареєстрований як платник податків і зборів у Центральній міжрайонній  державній податковій інспекції.

Відповідно до довідки Центральної МДПІ від 20.10.2006 р. № НОМЕР_2 СПД -фізична особа ОСОБА_1 не надає звітність  про одержані доходи з 01.07.2003 р.  до теперішнього часу.  Згідно довідки позивача від 03.10.2006 р. № НОМЕР_3 заборгованість перед бюджетом по податках та зборах у відповідача станом на03.10.2006 р. відсутня.

              Згідно п.2 ст.46 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" № 755-IV від 15.05.2003 р. підставами   для   постановлення   судового   рішення  про припинення  підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця є, зокрема, неподання протягом  року  органам державної податкової служби податкових декларацій,  документів фінансової звітності відповідно до закону.

Відповідно до п.2 ст.46 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та

фізичних осіб - підприємців" № 755-IV від 15.05.2003 р. наведені в позовній заяві обставини

є підставою для постановлення судового рішення щодо припинення підприємницької

діяльності відповідача.

Таким чином, позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Керуючись викладеним, ст.11 Закону України «Про державну податкову службу», ст.46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», ст.ст.110, 111, п.4 ст.163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

         

Адміністративний позов задовольнити.

Припинити підприємницьку діяльність Суб'єкту підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1  (АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1).

          Копію постанови направити управлінню з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для внесення державним реєстратором відповідного запису до ЄДРПОУ.

          Постанова набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у порядку та строки, встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя

В.І. Петрова