Рішення №349748

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  С У Д

Кіровоградської області

У Х В А Л А

 "20" грудня 2006 р.                                                             Справа № 17/407

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Таран С.В., розглянувши матеріали справи №17/407

за позовом: відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Кіровограді Кіровоградської області, м. Кіровоград 

до відповідача: суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, АДРЕСА_1 Кіровоградського району Кіровоградської області

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості, м.Кіровоград

про зобов'язання зареєструватися у Фонді соціального страхування  

ПРЕДСТАВНИКИ:

від позивача - Чорний О.І., довіреність № 04/022-1346  від 16.11.06р., головний спеціаліст;

від відповідача - приватний підприємець ОСОБА_1.,   паспорт серії НОМЕР_1;

від третьої особи-участі не брали.

                                              ВСТАНОВИВ:

Відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Кіровограді Кіровоградської області подано позов до відповідача -  суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 про зобов'язання зареєструватися у відділенні виконавчої дирекції Фонду у м. Кіровограді.

Ухвалою господарського суду Кіровоградської області відкрито провадження у справі № 17/407; призначено дану справу до судового розгляду в засідання на 20.12.2006 року о 15:00 год., при цьому витребувано від учасників судового процесу документи необхідні, для повного та всебічного вирішення спору по суті.

Між тим в судовому засіданні 20.12.2006 року представником позивача  в порядку статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України було подано заяву б/н від 20.12.2006 року (вх. № 02-05/40211 від 20.12.2006 р.), в якій він просить прийняти відмову від позову в зв'язку із тим, що відповідач добровільно зареєструвався у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Кіровограді (а.с.19).

Вказане підтверджується поданою відповідачем засвідченою належним чином копією страхового свідоцтва №НОМЕР_2 (а.с.21). 

Відповідно до вимог статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України  позивач може відмовитись  від адміністративного позову протягом всього часу  судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову ухвалюється за правилами, встановленими статтею 112 Кодексу адміністративного судочинства України.

Згідно статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі.

Враховуючи, що відмова позивача від позову не суперечить законодавству і не порушує чиї-небудь права, свободи і охоронювані законом інтереси, заява  підписана особою, яка має відповідні повноваження на її підписання (а.с.22), а також наявність в матеріалах справи доказів реєстрації відповідача у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кіровограді (а.с.21), господарський суд вважає за необхідне прийняти відмову позивача від позову та провадження у справі  закрити.

При цьому, суд роз'яснює, що відповідно до вимог статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Керуючись 112, 136, 157,  165, п. 6 Прикінцевих та Перехідних положень  Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд

                                         

                                           ПОСТАНОВИВ:

Провадження у справі №17/407 закрити.

Ухвала суду першої інстанції,  якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України,  набирає законної сили після  закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано  заяву  про  апеляційне  оскарження,  але апеляційна  скарга  не  була  подана  у  строк,  встановлений  цим Кодексом,   ухвала  суду  першої  інстанції  набирає законної сили після закінчення цього строку.

У  разі  подання  апеляційної скарги судове рішення,  якщо його  не  скасовано,  набирає  законної  сили   після   закінчення апеляційного розгляду справи.

Якщо  строк  апеляційного  оскарження  буде поновлено,  то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.

Про апеляційне оскарження рішення  суду  першої  інстанції спочатку  подається  заява.  Обґрунтування  мотивів  оскарження  і вимоги до суду апеляційної інстанції  викладаються  в  апеляційній скарзі. Заява  про  апеляційне  оскарження  та  апеляційна  скарга подаються до адміністративного суду  апеляційної  інстанції  через суд  першої  інстанції,  який  ухвалив оскаржуване судове рішення.

Копія апеляційної скарги одночасно  надсилається  особою,  яка  її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява   про   апеляційне  оскарження  ухвали  суду  першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи,  яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне  оскарження  обчислюється  з дня  отримання нею копії ухвали.  Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається  протягом  десяти  днів  після  подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна   скарга  може  бути  подана  без  попереднього подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Копію ухвали направити сторонам.

           Суддя                                                                                                   Таран С. В.