Рішення №349751

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ  С У Д

Кіровоградської області

У Х В А Л А

 "20" грудня 2006 р.                                                             Справа № 17/409

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Таран С.В., розглянувши матеріали справи № 17/409

за позовом: відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в  м. Кіровограді Кіровоградської області, м. Кіровоград 

до відповідача:   суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, АДРЕСА_1 Кіровоградського району Кіровоградської області

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості, м.Кіровоград

про зобов'язання зареєструватися у Фонді соціального страхування  

ПРЕДСТАВНИКИ:

від позивача - Чорний О.І., довіреність № 04/022-1346  від 16.11.06р., головний спеціаліст;

від відповідача - участі не брали;

від третьої особи- участі не брали.

                                             ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 27.11.2006 р. відкрито провадження по справі №17/409 і призначено дану справу до судового розгляду на 20.12.2006 року о 15:20 год., при цьому витребувано від учасників судового процесу документи,  необхідні для повного та всебічного вирішення спору по суті.

В судовому засіданні позивач адміністративний позов підтримав в повному обсязі.

Відповідач до суду не з'явився, про причини неявки в судове засідання не повідомив, позов не заперечив, витребувані господарським судом документи не подав. Відомості про вручення відповідачеві судової повістки  та ухвали господарського суду від 27.11.2006 р. в матеріалах справи відсутні.

Відповідно до вимог статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України суд відкладає розгляд справи в разі неприбуття у судове засідання сторони або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, про яких не має відомостей, що їм вручені повістки.

Враховуючи викладене, розгляд справи підлягає відкладенню, в порядку визначеному статтею 150 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись  статтями 128, 150, 165, пунктом 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України,  господарський суд

                                                  УХВАЛИВ: 

1. Розгляд справи відкласти на 24.01.2007 року о 15:15 год.

2. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Кіровоградської області за адресою: м. Кіровоград, вул. Луначарського, 29, 3-й поверх, кабінет 315.

3. До дня судового засідання сторонам подати:

ПОЗИВАЧУ: правові підстави звернення до суду з вимогами до приватного підприємця з огляду на приписи статті 10 Закону України „Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”.

ВІДПОВІДАЧУ:  обґрунтовані пояснення щодо заявлених вимог з доданням доказів на підтвердження своїх доводів та з посиланням на законодавство; докази направлення таких пояснень позивачеві; належним чином засвідчену копію Свідоцтва про Державну реєстрацію фізичної особи -підприємця; пояснення причин ухилення від реєстрації у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Кіровограді Кіровоградської області.

4.Згідно статті 79 Кодексу адміністративного судочинства України витребувати від державного реєстратора - Кіровоградської районної державної адміністрації, інформацію з державного реєстру щодо місцезнаходження  суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1.

5. Витребувані господарським судом документи подати в строк до 17.01.2007 року.

6. Копію ухвали направити учасникам судового процесу, а також  до Кіровоградської районної державної адміністрації рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.

           Суддя                                                                                                   Таран С. В.