Рішення №351216

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

21 грудня 2006 року        м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України у складі:

головуючого Шицького І.Б.,суддів:Колесника П.І.,

Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Ален” на постанову Вищого господарського суду України від 10 жовтня 2006 року у справі №20-2/088 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Югстройінвест” до товариства з обмеженою відповідальністю “Ален” про стягнення 94 931 грн. 62 коп.,

       

в с т а н о в и л а :

Рішенням Господарського суду міста Севастополя від 15 травня       2006 року у позові відмовлено.

Постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від                  4 липня 2006 року зазначене рішення суду першої інстанції скасовано, позов задоволено.

Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України постанову апеляційного господарського суду залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови  Вищого господарського суду України від 10 жовтня 2006 рокуз підстав її невідповідності положенням Конституції України, порушення судом касаційної інстанції норм процесуального права.

 

Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.

Керуючись статтями 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а :

         Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови  Вищого господарського суду України від 10 жовтня 2006 року у даній справі.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

ГоловуючийІ.Б. Шицький Судді:П.І. КолесникФ.Ф. Черногуз