Рішення №351272

Справа №22ц-3337/2006 p.                 Головуючий у 1 інстанції Верещак A.M.

Доповідач у 2 інстанції Дьоміна О.О.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21   листопада  2006   року   колегія   суддів  судової  палати   в   цивільних   справах Апеляційного суду Київської області в складі:

головуючого - судді Дьоміної О.О.

Суддів: Данілова М.О., Голуб С.А.

при секретарі: Колесник Н.І..

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за апеляційною скаргою Закритого акціонерного товариства «АІСЕ Україна» на ухвалу судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 22 вересня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до Закритого акціонерного товариства «АІСЕ Україна», третя особа: страхова компанія «Кредо - Класік» про забов»язання виконати умови договору та витребування майна

встановила:

У вересні 2006 року позивачка звернулася до суду із зазначеним позовом, в якому просила забов»язати Закрите акціонерне товариство «АІСЕ Україна» виконати умови договору від 16.02.2002 p., передати їй у власність автомобіль ЗАЗ «Славута».

Ухвалою судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 22 вересня 2006 року відкрито провадження по справі.

Не погоджуючись з вказаною ухвалою Закрите акціонерне товариство «АІСЕ Україна» подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу судді, посилаючись на її незаконність.

Апеляційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Згідно п. 5 ст.110 ЦПК України позови про захист прав споживачів можуть пред»являтися також за місцем проживання споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору.

Із позовної заяви вбачається, що позивачка вважає порушеними свої права на підставі вимог ст.ст. 12, 23, 24 Закону України «Про захист прав споживача», виходячи із цього суддя мав підстави для відкриття провадження по справі за місцем її проживання.

Доводи апеляційної скарги не грунтуються на вимогах закону та не спростовують висновків судді першої інстанції, тому не можуть бути підставами для скасування ухвали.

Керуючись ст.ст. 110, 312,315 ЦПК України, колегія суддів

ухвалила:

Апеляційну скаргу Закритого акціонерного товариства «АІСЕ Україна» - відхилити.

Ухвалу судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 22 вересня 2006 року - залишити без змін.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили  з моменту її проголошення  і оскарженню в касаційному порядку не підлягає відповідно до ч.1 п. 2 ст.З24 ЦПК України.