Рішення №352795

         

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          "21" грудня 2006 р.                                                            Справа № 6/272

За позовом Мале приватне підприємство "Земан"

 

до Синьовецька сільська рада

 

про визнання права власності на нерухоме майно

Суддя  Паскарь Авель Дмитрович

Представники:

від позивача - Зеленюк В.І., директор;

від відповідача - Мігоряну С.Д., доручення від19.12.2006 року № 396,

СУТЬ СПОРУ:

 Мале приватне підприємство “Земан”, с. Верхні Синівці, Глибоцького району Чернівецької області, звернулось з позовом до Синьовецької сільської ради, с. Верхні Синівці Глибоцького району Чернівецької області, про визнання права власності на будівлю колишньої лазні (бані), яке розташоване за адресою: вул. Лісова, 6, с. Нижні Синівці Глибоцького району Чернівецької області.

Позов мотивується тим, що 21 квітня 2004 року виконавчим комітетом Синьовецької сільської ради було прийняте рішення № 26-04/04 про визнання права комунальної власності на будівлю зазначеної лазні. 24 червня 2004 року на Х сесії сільської ради ІV скликання Синьовецька сільська рада прийняла рішення № 17-10/04, яким надала дозвіл на продаж приміщення бані в с. Нижні Синівці Глибоцького району за остаточною балансовою вартістю в сумі 4385,31 грн. На виконання вказаного рішення відповідача, згідно довідки від 10 червня 2005 року, виданої відділенням Державного казначейства у Глибоцькому районі, позивач перерахував на рахунок Синьовецької сільської ради плату за відчуження майна комунальної власності в сумі 4385,31 грн., а також за власний кошт в Глибоцькому РБТІ оформив документи про право власності територіальної громади сіл Нижні та Верхні Синівці в особі Синьовецької сільської ради на будівлю лазні. Однак відповідач, всупереч пункту 1 статті 22 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” № 2171-ХІ від 06.03.1992 року, відмовляється укласти договір купівлі-продажу лазні.

Відповідач проти позову заперечує з підстав викладених у відзиві.

Представник позивача, який висловився в підтримку позову, в судовому засіданні передав представнику відповідача інвентаризаційну справу будівлі, що є предметом даного спору, а також в усному порядку заявив клопотання про відкладення  розгляду справи для надання суду додаткових доказів.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши представників сторін та враховуючи, що з метою з'ясування всіх обставин у справі позивачеві необхідно надати певний час, суд дійшов висновку, що розгляд справи необхідно відкласти.

На підставі викладеного, керуючись частиною другою статті 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

                                                   

У Х В А Л И В :

1. Розгляд справи відкласти на "15" січня 2007 р. 11:00

в приміщенні господарського суду за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14, за участю представників сторін.

                       Суддя                                                                  А.Д. Паскарь