Рішення №353759

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

"11" січня 2007 р.

Справа № 1/1/07


Миколаїв


За позовом: Одеська залізниця.

/65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19/


До відповідача: Управління праці та соціального захисту населення Первомайської районної

державної адміністрації Миколаївської області.

/55213, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Київська, 50/


про: стягнення з відповідача на користь позивача збитків в сумі 3 352, 82 грн. за безкоштовний проїзд пільгової категорії пасажирів.


Суддя Васильєва Л.І.

          


Ухвалою господарського суду від 10.01.2007р. по даний справі відкрито адміністративне провадження. Відповідача зобов’язано надати господарському суду в термін до 02.02.2007р. на державній мові з посиланням на номер справи письмові заперечення по суті заявлених позовних вимог; докази на обґрунтування заперечень проти позову.

Після здійснення підготовки справи до судового розгляду, а саме огляду наданих позивачем письмових доказів, вирішення питання про необхідність витребування додаткових документів та інших матеріалів, вирішення питання про залучення третіх осіб до справи та проведення всіх необхідних заходів передбачених ст.110 Кодексу адміністративного судочинства України для всебічного та об’єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку, суд вважає необхідним закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду


          Керуючись ст.ст.121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, - судУХВАЛИВ:1.          Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.


2.          Розгляд справи призначити на 07.02.2007р. о 10 год. 30 хв.


Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:

м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22.


3.          Позивачу надати: докази направлення відповідачу актів звіряння розрахунків; докази надання послуг по перевезенню пасажирів пільгових категорій.


Суддя

Л.I.Васильєва