Рішення №353796

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"26" грудня 2006 р. Справа № 2/117-05-4708

За заявою: Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції


про визнання Закритого акціонерного товариства „Українська виробнича компанія” банкрутом


Суддя Бахарєв Б.О.


ПРЕДСТАВНИКИ СТОРІН:

Від кредиторів - Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції: Запорощенко О.М. (довіреність)

Ліквідатор : арбітражний керуючий Дворніченко О.О.(постанова, ліцензія)


Суть спору: про визнання банкрутом


Ухвалою господарського суду Одеської області від 13.05.2005 р. порушено провадження у справі про банкрутство Закритого акціонерного товариства „Українська виробнича компанія” за заявою Ізмаїльської об’єднаної податкової інспекції.

Ухвалою підготовчого засідання суду від 05.07.2005 р. Ізмаїльська об’єднана податкова інспекція визнана кредитором Закритого акціонерного товариства „Українська виробнича компанія” з грошовими вимогами до боржника на суму 147182,19 грн., зобов’язано кредитора подати оголошення про порушення провадження у справі до офіційних друкованих органів, розпорядником майна призначено Дворніченко О.О.

На виконання ухвали суду від 05.07.2005 р. кредитор подав оголошення до офіційного друкованого органу про порушення провадження у справі, яке було опубліковано в газеті “Голос України” № 134 від 23.07.2005 р.

В порядку ст. 14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з заявами про визнання кредитором в господарський суд Одеської області звернулися: Мале приватне підприємство „Контур” з грошовими вимогами до боржника на суму 53743,68 грн., Будівельно-монтажне управління №20 з грошовими вимогами до боржника на суму 39938,30 грн., Управління Пенсійного фонду України в Ізмаїльському районі Одеської області з грошовими вимогами до боржника на суму 688,19 грн., які увійшли до реєстру вимог кредиторів, затверджений ухвалою суду від 27.09.2005 р. Заборгованість по заробітній платні підприємства перед робітниками відсутня.

Постановою суду від 14.10.2005 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Дворніченко О.О., який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

За результатами своєї роботи ліквідатор банкрута надав суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс з підтверджуючими документами, які свідчать про завершення ліквідаційної процедури, а також про відсутність у банкрута майна, грошових коштів, транспортних засобів та інших активів.

За таких обставин, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати припинити юридичну особу Закритого акціонерного товариства „Українська виробнича компанія” та виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.


керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд, -

                                        

У Х В А Л И В:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Закрите акціонерне товариство „Українська виробнича компанія” (код 25423718 Ізмаїльський район, смт. Суворове, вул. Лиманська, 20).

2.          Ліквідувати та припинити юридичну особу Закрите акціонерне товариство „Українська виробнича компанія” (код 25423718 Ізмаїльський район, смт. Суворове, вул. Лиманська, 20), виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

3.          Зобов’язати ліквідатора забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

4.          Вимоги кредиторів, які не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними згідно п. 5 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

5.          Повноваження ліквідатора припинити.

6.          Провадження у справі припинити.

7.          Копію ухвали надіслати: кредиторам, ліквідатору, державному реєстратору м. Ізмаїл.


Суддя Бахарев Б.О.