Рішення №353798

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"20" грудня 2006 р. Справа № 7-32/169-05-8268

За заявою кредитора: УПФУ в Ізмаїльському районі Одеської області


до боржника: СБК „Промінь”, с.Першотравневе Ізмаїльського району Одеської області


про визнання банкрутом


          Суддя Лепеха Г.А.


Представники сторін:

Від ВАТ „ЕК Одесаобленерго” –Мамчур І.В., за довіреністю.

Ліквідатор банкрута – Бєлов О.Д.


СУТЬ СПОРУ: Управління Пенсійного фонду України в Ізмаїльському районі Одеської області звернулось до господарського суду з заявою про визнання сільськогосподарського багатопрофільного кооперативу „Промінь” банкрутом в порядку ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник неспроможний сплатити заборгованість перед бюджетом в сумі 29 536, 69 грн.

          Ухвалою від 22.09.2005р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –СБК „Промінь”, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

          Постановою господарського суду Одеської області від 26.10.2005р. СБК „Промінь” визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру.

07.12.2005р. у відповідності з пропозицією Одеського обласного відділу з питань банкрутства арбітражного керуючого Дейкіну Наталію Дмитрівну призначено ліквідатором сільськогосподарського багатопрофільного кооперативу „Промінь”.

Ухвалою від 14.04.2006р. у зв’язку з неналежним виконанням своїх обов’язків припинені повноваження ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Дейкіної Наталії Дмитрівни та призначено нового ліквідатора у справі –арбітражного керуючого Бєлова Олександра Дмитровича.

          За результатами роботи ліквідатором надано суду: протоколи засідань ліквідаційної комісії банкрута, звіт ліквідаційної комісії, акт інвентаризації майна боржника, ліквідаційний баланс СБК „Промінь”.

В ході ліквідаційної процедури до господарського суду звернулись ВАТ „ПМК №15 „Дунайводбуд”, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Ізмаїльському районі Одеської області, ВАТ „ЕК Одесаобленерго Ізмаїльські електромережі”, БМПП „Топаз”, ТОВ „Агротехсервіс”, ДВС у м.Ізмаїл та Ізмаїльському районі Одеської області, Єпрікян А.Г., Решетніков Г.Є., Смоков О.К., СПД Сіваченко А.В. з заявами про визнання грошових вимог до боржника.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

В ході проведення ліквідаційної процедури ліквідатором частково погашена кредиторська заборгованість банкрута.

Після розрахунків з кредиторами іншого рухомого чи нерухомого майна, зареєстрованого за банкрутом, не залишилось.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, СБК „Промінь” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не залишилось, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

          

У Х В А Л И В:


1.          Затвердити звіт ліквідатора.


2.          Затвердити ліквідаційний баланс СБК „Промінь”.


3.          Припинити юридичну особу –сільськогосподарський багатопрофільний кооператив „Промінь” (68654, с.Першотравневе Ізмаїльського району Одеської області, вул. Гагаріна, 81. Код ЄДРПОУ 03769333).


4.          Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи СБК „Промінь”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5.          Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6.          Припинити повноваження ліквідатора банкрута –арбітражного керуючого Бєлова Олександра Дмитровича.


7.          Провадження по справі припинити.


Примірник ухвали надіслати: кредиторам, ліквідатору банкрута, Ізмаїльській райдержадміністрації, в облстатуправління, ДВС м.Ізмаїл та Ізмаїльського району Одеської області, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Ізмаїл.Суддя Лепеха Г.А.