Рішення №353801

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА


"22" грудня 2006 р.

Справа № 30/427-05-10453


За позовом: Одеська міська рада.

До відповідача: Приватне підприємство фірма „Одліс”


Про зобов’язання вчинити певні дії.


Суддя Рога Н.В.

          

Представники:


Від позивача: Кіхтенко О.С., довіреність № 217/исх-гс від 05.05.06 р.

Від відповідача: Виборнова Ю.О., довіреність № 145 від 27.07.2006 р.


У судовому засіданні брали участь:


Від позивача: не з’явився.

Від відповідача: не з’явився


СУТЬ СПОРУ: Позивач, Одеська міська рада, звернувся до господарського суду Одеської області з позовною заявою до Приватного підприємства фірма „Одліс” про знесення самовільно збудованої будівлі, розташованої за адресою: м. Одесса, Фонтанська дорога, 123.

Ухвали господарського суду Одеської області про відкладення розгляду справи направлялися судом за адресою позивача, що була указана ним у позовній заяві, але позивач - Одеська міська рада у судові засідання, призначені господарським судом Одеської області на 09 листопада 2006 р., на 20 листопада 2006 р., на 27 листопада 2006 р. та на 22 грудня 2006 р. без поважних причин не з’явився, внаслідок чого суду не вбачається можливим надати оцінку обґрунтованості та правомірності заявленої вимоги щодо знесення самовільно збудованої будівлі, розташованої за адресою: м. Одесса, Фонтанська дорога, 123.

Крім того, суд неодноразово витребував у позивача документи, які необхідні для винесення обґрунтованого та законного рішення по справі: належним чином засвідчені копії додатків до позовної заяви, але такі документи позивачем надані до суду не були без поважних причин.

Приймаючи до уваги нез’явлення у судові засідання представника позивача, що перешкоджує вирішенню спору, неподання витребуваних господарським судом матеріалів та враховуючи те, що 27 грудня 2006 р. закінчується встановлений ГПК України строк вирішення спору, суд доходить до висновку про неможливість розгляду справи № 30/427-05-10453 по суті заявлених позовних вимог.

За таких обставин, суд вважає за доцільне залишити позовну заяву Одеської міської ради без розгляду.

Після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду, позивач має право знову звернутися з нею до господарського суду в загальному порядку.

На підставі викладеного, керуючись п. 5 ст.81, ст.86 ГПК України, суд, -У Х В А Л И В:


1. Позовну заяву Одеської міської ради до Приватного підприємства фірми „Одліс” про знесення самовільно збудованої будівлі, розташованої за адресою: м. Одесса, Фонтанська дорога, 123 залишити без розгляду.
Суддя Рога Н. В.Чинне