Рішення №353804

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"21" грудня 2006 р. Справа № 7/62-06-1950

За заявою кредитора: ДПІ у Приморському районі м. Одеси


до боржника: ТОВ „АІС”, м. Одеса


про визнання банкрутом

           Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від ДПІ у Приморському районі –Ковачов О.М., за довіреністю.

Ліквідатор банкрута: Сафронова С.В.


СУТЬ СПОРУ: СДПІ у Приморському районі м.Одеси звернулась до Господарського суду з заявою про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю „АІС” банкрутом в порядку ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість перед бюджетом в сумі 11 169, 82 грн.

          Ухвалою суду від 16.03.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника – ТОВ „АІС”.

          Постановою господарського суду Одеської області від 17.04.2007р. ТОВ „АІС” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора у справі –державну податкову інспекцію у Приморському районі м. Одеси.

          За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт про проведення ліквідаційної процедури, ліквідаційний баланс ТОВ „АІС”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено, не було виявлено будь-якої ліквідаційної маси, за рахунок якої можливо було задоволення грошових вимог кредиторів. Інші кредитори, крім ініціюючого ліквідатором не встановлені.

          В ході перевірки щодо знаходження ТОВ „АІС” за юридичною адресою (акти №939/24-0033 від 29.12.2005р. та №5/24-0033 від 10.01.2006р.) було встановлено, що боржник та його керівні органи за юридичною адресою не знаходяться, фактичне місцезнаходження не виявлено.

          Боржник про господарську діяльність не звітує, податки та платежі до бюджету не сплачує. Згідно довідок МБТІ та РОН, УДАІ УМВС України в Одеській області нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано.

          В ході ліквідаційної процедури ліквідатором частково була погашена кредиторська заборгованість. Іншого майна для повного погашення кредиторських вимог не залишилось.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ТОВ „АІС” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

          

У Х В А Л И В:


1.          Затвердити звіт ліквідатора.


2.          Затвердити ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю „АІС”.


3.          Припинити юридичну особу –ТОВ „АІС” (65032, м.Одеса, пр-т Шевченка, 4. Код ЄДРПОУ 30047467. Р/р 260018963 в АКБ „Одеса-Банк”, МФО 328102).


4.          Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи - товариства з обмеженою відповідальності „АІС”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5.          Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6.          Скасувати заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 16.03.2006р.


7.          Припинити повноваження ліквідатора банкрута –ініціюючого кредитора у справі –державну податкову інспекцію у Приморському районі м. Одеси.


8.          Провадження по справі припинити.


9.          Примірник ухвали надіслати: кредитору, ліквідатору банкрута, Приморській райдержадміністрації м.Одеси, в облстатуправління, першій ДВС Приморського району м. Одесі, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.Суддя Лепеха Г.А.