Рішення №354453

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А


          "11" січня 2007 р.                                                                      №5/274


За позовом виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності , м. Чернівці


до державного підприємства “Карапчівський спиртовий завод”, с. Карапчів Глибоцького району Чернівецької області


про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків в сумі 4612 грн. 20 коп.


Суддя Дутка В.В.


Представники:

від позивача –Гнатовський О.С., доручення від 11.01.2007р.

від відповідача –не з’явився


СУТЬ СПОРУ: Ухвалою господарського суду Чернівецької області від 06.12.2006р. відкрите провадження в адміністративній справі за позовом виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності , м. Чернівці до державного підприємства “Карапчівський спиртовий завод”, с. Карапчів Глибоцького району Чернівецької області про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків в сумі 4612 грн. 20 коп.

Розгляд справи призначений на 11.01.2007р. за участю представників сторін, останні належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи.

В судовому засіданні 11.01.2007р. представник позивача заявлені вимоги підтримав, представник відповідача не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про дату час і місце судового розгляду.

Відповідно до п.3 ч.1 ст. 128 неприбуття в судове засідання відповідача, який не є суб’єктом владних повноважень, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності є підставою для відкладення розгляду справи.

За таких обставин, з метою повного, всебічного та об’єктивного розгляду всіх обставин справи, суд вважає, що розгляд справи слід відкласти.

На підставі викладеного та керуючись п.3 ч.1 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:1. Розгляд справи у судовому засіданні відкласти на "25" січня 2007 р.о12:00 год. у приміщенні господарського суду Чернівецької області (м.Чернівці, вул.О.Кобилянської, 14, кабінет № 5).

2. Відповідачу надати відзив та докази в його обгрунтування.

3. Копію ухвали надіслати сторонам рекомендованим листом з повідомленням.


Суддя В.В.Дутка