Рішення №355584

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

УХВАЛА

 

25.12.06

Суддя Коваль С.М., розглянувши матеріали позовної заяви,

Приватного підприємеця ОСОБА_1, Київська область, Вишгородський район, АДРЕСА_1,

до відповідача: малого приватного підприємства «Євроторг», м. Миколаїв,         вул. Ляшко, 20, кв. 9,

про: стягнення заборгованості,-

ВСТАНОВИВ:

Приватним підприємцем ОСОБА_1. пред'явлено позов до малого приватного підприємства «Євроторг»про  стягнення заборгованості.

       Так, позовну заяву підписано особою, яка не має права її підписувати, а саме заява підписана громадянкою  ОСОБА_1. (без зазначення абревіатури „СПД”).

       Також  позовна заява не відповідає вимогам ст. 54 ГПК України, а саме: відсутній розгорнутий обгрунтований розрахунок суми, що стягується, а саме відсутні платіжні доручення, на які посилається позивач при обгрунтуванні суми позовних вимог. Це також є підставою повернення позовної заяви.

         Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.

    Дані обставини, у відповідності з п.1 та п. 3 ч.1 ст. 63 ГПК України, є підставою для повернення позовної заяви без розгляду.

     Керуючись  ст. 63  ГПК України, -

УХВАЛИВ:

1.          Позовну  заяву   повернути без розгляду.

2.          У відповідності з п. 2 ст.8 Декрету КМУ “Про державне мито” від 21.10.93р. № 7-93 державне мито у сумі  443 грн., перераховане квитанцією № 36  від 13.12.2006 р. підлягає поверненню.

Суддя

Коваль С.М.